Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Kinė, kuri pranešė apie vaiką kanalizacijos vamzdyje, yra jo motina

29/05/2013

Taip pat skaitykite

Turkijos premjeras ragina "pamokyti protestuotojus" per artimiausius rinkimus Metinė infliacija Vietname gegužę buvo žemiausia per aštuonis mėnesius Kinijoje susidarius smegduobei žuvo penki žmonės Ant Everesto šlaitų lavina nusinešė keturias žmonių gyvybes

Pekinas, gegužės 29 d. (AP-BNS). 22 metų moteris, kuri Kinijoje sukėlė aliarmą dėl kanalizacijos vamzdyje įstrigusio naujagimio, neprasitarė, kad yra jo motina, nors ir stebėjo sensacingą, dvi valandas trukusį jo gelbėjimą, pranešama trečiadienį.

Moteris, kurios vardas valstybinės žiniasklaidos pranešimuose nenurodomas, po poros dienų policijai prisipažino, kai pareigūnai per kratą jos nuomojame kambaryje rado žaislų, kruvino tualetinio popieriaus ir paprašė jos atlikti medicininį patikrinimą, pranešama valstybinėje naujienų svetainėje "Zhejiang News".

Ugniagesiai šeštadienį buvo iškviesti į daugiabutį šalies rytuose esančios Džedziango provincijos Dzinhua miesto Pudziango rajone, gelbėti kūdikio, įstrigusio kanalizacijos vamzdžio alkūnėje po bendru tupimuoju tualetu.

Vaizdo medžiaga apie "kūdikio nr. 59" taip pavadinto pagal jo inkubatoriaus numerį ligoninėje išgelbėjimą nuo pirmadienio vakaro buvo rodoma per Kinijos žinių laidas ir interneto svetainėse. Ji pasklido visame pasaulyje, sukeldama ir pasibaisėjimą, ir labdaros naujagimiui srautą.

Ta vieniša moteris, nuomininkė, policijai papasakojo, kad neišgalėjo pasidaryti aborto ir šeštadienį po pietų slapta pagimdė kūdikį tualete. Ji sakė, kad naujagimis nuslydo į kanalizaciją ir kad ji apie vamzdyje įstrigusį kūdikį pranešė savo šeimininkui, nes pati negalėjo jo ištraukti, pranešė "Zhejiang News".

Kinijoje nepageidaujamų nėštumų daugėja, nes trūksta lytinio švietimo ir vis laisviau žiūrima į seksą. Jauni vyrai ir moterys dažnai nesisaugo, todėl vis daugėja abortų.

Minimo kūdikio, kuris svėrė 2,8 kg, širdies ritmas buvo sulėtėjęs, jis patyrė nubrozdinimų ant galvos ir galūnių, bet iš esmės nenukentėjo, praneša "Zhejiang Online". Prie jo tebebuvo prisijungusi placenta.

Policija iš pradžių sakė, kad laiko šį atvejį galimu bandymu nužudyti, tačiau kol kas neaišku, ar motinai bus pateikti kriminaliniai kaltinimai.

"Zhejiang News" pranešė, kad motina dalyvavo per visą vaiko gelbėjimo operaciją ir reiškė susirūpinimą vaiku, nors tai iš pradžių ir nekėlė įtarimų policijai.

Motina pareigūnams papasakojo, kad po gimdymo išvalė tualetą ir kad nėštumą jai pavyko nuslėpti vilkint laisvus drabužius bei smarkiai sutvarstant pilvą, sakoma "Zhejiang News" pranešime.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS