Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Klivlande rastos gyvos prieš daug metų dingusios trys moterys

07/05/2013

Taip pat skaitykite

test Rusijos islamistų kovotojų lyderis ragina rengti atakas prieš Sočio žiemos olimpiadą Sebastianas Vettelis laimi F1 lenktynes Malaizijoje Tarptautinė vaikų knygos diena

Klivlandas, Ohajas, gegužės 7 d. ("Reuters"-BNS). Trys moterys, kurios, kaip manoma, prieš daug metų buvo pagrobtos, pirmadienį buvo rastos gyvos viename Klivlando name, netoli tos vietos, kur mažiausiai dvi jų buvo pastebėtos paskutinį kartą, pranešė policija, kuri taip pat nurodė, jog dėl tų moterų dingimo buvo areštuoti trys broliai.

Vienas kaimynas išgirdo klyksmus iš to namo ir į juos nuskubėjo. Ten jis rado tas moteris, kurių viena jo mobiliuoju telefonu paskambino pagalbos tarnybai 911.

Visos trys moterys buvo nuvežtos į ligoninę, kur nustatyta, kad jų sveikatos būklė yra gera, nurodė policija.

Gatvėje, kur nelaimėlės buvo rastos, susirinkusi minia sveikinimo šūksniais sutiko į tą aptvertą rajoną atvažiavusius policijos automobilius.

Pareigūnai praneša, kad tos trys moterys yra Gina DeJesus (Džina DeChesus), Amanda Berry (Amanda Beri) ir Michelle Knight (Mišel Nait). Policija "Twitter" parašė, jog jos "gyvos, kalba" ir "atrodo, kad joms viskas gerai".

Vietos žiniasklaida pranešė, kad A.Berry dingo 2003 metais, o G.DeJesus - 2004-aisiais.

Pirmadienį kaip šios bylos įtariamieji buvo areštuoti trys broliai, kurių amžius - 50, 52 ir 54 metai. Jie buvo suimti remiantis išgelbėtų moterų pateikta informacija, sakė Klivlando policijos viršininko pavaduotojas Edas Tomba. Pasak jo, moterys tame name tikriausiai buvo laikomos nuo pat savo dingimo.

Buvo pranešta, kad vienas įtariamųjų yra 52 metų Arielis Castro (Arielis Kastras), Klivlando valstybinių mokyklų autobuso vairuotojas.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS