Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Lietuvių startai Europos plaukimo čempionate - tiesiogiai per LRT

10/12/2013

Taip pat skaitykite

Dešimtajame Vilniaus dokumentinių filmų festivalyje - skaitmenizuota ryškiausia lietuvių dokumentika Gyventojai kaip rimčiausius pretendentus į Lietuvos Respublikos prezidento postą įvardija du politikus, rodo apklausa Vyras prisipažino grasinęs nužudyti britų princą Harry Kaip Kerry "neapdairus" komentaras dėl Sirijos gali paskatinti "persilaužimą"
 
LRT suteikia galimybę tiesiogiai stebėti, kaip geriausia Lietuvos sportininkė Rūta Meilutytė siekia naujų titulų. Gruodžio 12-15 dienomis Danijoje, Herningo mieste, vyks Europos plaukimo trumpajame (25 m ilgio) baseine čempionatas.
Pernai Meilutytė Europos pirmenybes praleido norėdama pasirengti pasaulio čempionatui trumpame baseine Stambule. Jame lietuvė triumfavo plaukdama 50 ir 100 metrų krūtine.
Kaip bus šiemet? Juolab, kad pagrindinė R. Meilutytės varžovė rusė Julija Jefimova, pasak sporto apžvalgininkų, pirmenybėms taip pat pasirengė puikiai.
Be šių dviejų rungčių, Danijoje Rūta Meilutytė taip pat varžysis plaukdama 50 metrų laisvuoju stiliumi ir 100 m kompleksiniu būdu.
Lietuvos komandoje bus 11 plaukikų. Vyriausias - 24 metų Giedrius Titenis, jauniausia - 16-metė Meilutytė.
Iki šiol Europos čempionatuose trumpame baseine lietuviai nėra iškovoję nė vieno aukso medalio. Visi svarbiausi lietuvių startai jau šį ketvirtadienį prasidėsiančiame Europos čempionate - per LRT televiziją ir portale LRT.lt.
 
LRT.lt informacija