Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Rusijoje mirė Viktoro Uspaskicho mama

22/08/2013

Taip pat skaitykite

Saulės energija varomas lėktuvas po kelionės per Jungtines Valstijas atskrido į Vašingtoną Nobelio medicinos premiją laimėjo amerikiečiai Rothmanas bei Schekmanas ir Vokietijoje gimęs Suedhofas Trečiasis Anglijos lietuvių studentų krepšinio turnyras „Nottingham 2014“ Britanijos karališkasis kūdikis pavadintas George'u Alexanderu Louisu

Darbo partijos įkūrėjas  Viktoras Uspaskichas grįžta atgal į Rusiją- mirė Archangelsko srityje Urdomos miestelyje gyvenanti jo motina Zinaida Uspaskich. Šią liūdną žinią pranešė darbo partijos centro vadovas Sergejus Dobriakovas. Jis taip pat teigė, jog: „Laidotuvės įvyks Rusijoje ir Viktoras į jas važiuos“.

Paskutinįjį kartą politiko mama Lietuvoje viešėjo 2009 metais, o Viktoras Rusijoje ją lankė paskutinio vizito metu. 84 metų moteris anksčiau buvo minėjusi, jog:  „gaila, kad sūnus gyvena taip toli, tačiau džiaugiuosi, kad labai rūpinasi manimi. Man labai svarbu, kad jis atvažiuoja ir nepamiršta savosios gimtinės- pastatė cerkvę, organziuoja renginius, visaip padeda bendruomenei“.