Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

LNK laidoje „KK 2 penktadienis“ – paskutinis filmavimas su Irena Matijošaitiene

27/03/2013

Taip pat skaitykite

Papua Naujojoje Gvinėjoje nužudytas "Juodojo Jėzaus" kanibalizmo kulto lyderis JAV prezidentas Obama pradėjo kelionę po Afrikos šalis, atvykęs į Senegalą JAV valstybės sekretorius atvyko į Rusiją gerinti santykių Nobelio literatūros premiją laimėjo kanadiečių rašytoja Alice Munro

 

„KK2 penktadienio“ laida, kurią  penktadienį 19.30 val. išvys LNK žiūrovai, bus visai kitokia nei įprastai.  LNK studijoje virusi diskusija apie sėkmingą ir bankrutavusį verslą praėjus vos trims dienoms po filmavimo įgijo visiškai naują prasmę. Kovo 12-tąją verslininkė Irena Matijošaitienė nukrito nuo laiptų, o po dviejų dienų ligoninėje užgeso..

Taigi, jau šį penktadienį LNK studijoje – paskutinis pasimatymas su verslininke Irena Matijošaitiene. Moteris neslėps: ji itin myli gyvenimą. Turi gražiausių ateitis planų, trykšta optimizmu ir  džiaugiasi, kad pagaliau galės gyventi ramiai bei gražiai.... Kartu su Irena apie verslo ypatumus diskutuos Gintarė Gurevičiūtė, Daina Bilevičiūtė, Raisa Šarkienė, Gediminas Juodeika, Vytautas Šiškauskas ir daugybė kitų įžymybių...  Dabar jau pranašiškai atrodys tai, kad pokalbio metu daugybę kartų buvo  paminėta mirtis. 

„Nuo vaikystės turiu dvi geras drauges. Su jomis niekada nekurčiau verslo, nes noriu išsaugoti draugystę. Tačiau kai mūsų vyrai numirs, mes kartu gyvensim“, - „KK2 penktadienio“ studijoje kalbės Irena.

Pokalbis studijoje bus toks šiltas ir nuoširdus, kad jau vėliau, sužinoję  apie Irenos Matijošaitienės mirtį, studijos svečiai negalės sulaikyti ašarų. Žinodamas, kad regėjimo problemų turinti Irena nevairuoja automobilio, Gediminas Juodeika prisimins net keletą kartų skambinęs kaunietei verslininkei ir siūlęs važiuoti kartu... Gintarė Gurevičiūtė prisimins, kad vykdamos į LNK laidą jos su Irena vos nepasipuošė visiškai  vienodomis suknelėmis.  

Paskutinis filmavimas, kuriame dalyvavo Irena Matijošaitienė - jau šį penktadienį 19.30 per LNK.

 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS