MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaDienos naujienos

Londono teismas sprendimą dėl V.Antonovo ir R.Baranausko išdavimo atidėjo rugsėjui

11/06/2013

Taip pat skaitykite

Naujojoje Zelandijoje įvyko 6,8 balo žemės drebėjimas Putinas perspėjo Prancūziją, kad pritarus gėjų santuokoms, Rusija gali peržiūrėti įvaikinimo sąlygas Rytų Londono krepšinio klubas BC "Medelynas" pasiryžęs nugalėti Jeruzalėje apsaugininkas nušovė žydų tautybės asmenį prie Raudų sienos

Vilnius, birželio 11 d. Londono teismas sprendimą dėl turto pasisavinimu įtariamų buvusių žlugusio "Snoro" banko akcininkų Raimondo Baranausko ir Vladimiro Antonovo perdavimo Lietuvai paskelbs tik rugsėjo pabaigoje.

Tai paskelbta antradienį, Londono Vestminsterio magistratų teisme įvykus parengiamajam V.Antonovo ir R.Baranausko ekstradicijos bylos posėdžiui, pranešė LNK žinios.

Anksčiau buvo numatyta, kad sprendimą dėl "Snoro" savininkų išdavimo Lietuvai teismas paskelbs liepos 8-ąją.

Londone dabar gyvenantys buvęs "Snoro" pagrindinis akcininkas V.Antonovas ir buvęs valdybos pirmininkas R.Baranauskas Lietuvoje pripažinti įtariamaisiais dėl turto pasisavinimo stambiu mastu ir dokumentų klastojimo.

Lietuva dėl šių asmenų yra išdavusi Europos arešto orderį.

V.Antonovui ir R.Baranauskui pateikti įtarimai pasisavinus apie 1,7 mlrd. litų "Snoro" turto. Jie šiuo metu gyvena Didžiojoje Britanijoje ir nesutinka būti išduoti Lietuvai. Gynyba bando įrodyti, esą byla yra politinė.

2011 metų lapkričio mėnesį Lietuvos Vyriausybė nacionalizavo "Snorą", o prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo, dokumentų klastojimo, piktnaudžiavimo, turto iššvaistymo ir pinigų plovimo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS