Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

Lordų rūmuose buvo pristatyta Lietuvos pirmininkavimo ES Jungtinėje Karalystėje programa

10/07/2013

Taip pat skaitykite

Nardytoją įtraukė motorinės valties propeleris Belfasto policija buvo atakuojama jau antrą riaušių naktį Knygų apie Harį Poterį autorė Rowling anonimiškai parašė romaną apie nusikaltimus Užtvindytos Londono gatvės

2013 m. liepos 9 d. Lietuvos ambasadorė Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė Liauškienė dalyvavo Lordų rūmų Europos Sąjungos komiteto posėdyje, skirtame Lietuvos pirmininkavimo ES prioritetų aptarimui.

Ambasadorė, pristatydama Lietuvos pirmininkavimo ES prioritetus, pažymėjo, kad Lietuva didžiausią dėmesį skirs atsakingos, augančios ir atviros Europos kūrimui. “Tvarus ekonomikos augimas, jaunimo užimtumo didinimas, viešųjų finansų stabilumas, bankinės sąjungos kūrimas, vidaus rinkos, ypač energetikos ir paslaugų srityse, gilinimas, pasirengimas Rytų kaimynystės susitikimui Vilniuje, derybos dėl laisvos prekybos sutarčių su JAV ir Japonija bus vieni pagrindinių klausimų 2013 m. antrajame pusmetyje, - sakė ambasadorė.

Asta Skaisgirytė Liauškienė lordams taip pat pristatė Lietuvos pirmininkavimo ES Jungtinėje Karalystėje programą, kurioje įtrauktos konferencijos dėl vidaus rinkos, bankinės sąjungos, maisto saugos, energetinio saugumo, transatlantinių santykių. Programa nestokoja ir kultūrinių renginių. “Lietuvą Jungtinėje Karalsytėje pristatysime , kaip atvirą, kuriančią ir modernią valstybę. Jungtinės Karalystės piliečiai galės susipažinti su Lietuvos architektūra ir dizainu, džiazu ir šiuolaikiniu menu. Na, o pirmininkavimo renginius užbaigsime lietuviškų robotų paroda Londono mokslų muziejuje”, - sakė Lietuvos ambasadorė.