Muzikantai

PradžiaAmerika

Los Andžele atidarytas naujas Lietuvos konsulatas

01/06/2015

Taip pat skaitykite

Salvadore gydytojai atliko cezario pjūvį moteriai su itin rizikingu nėštumu JAV "giliai nusivylusios" dėl Rusijos teismo sprendimo įkalinti protestų lyderį Navalną Amerikietis, dešimtmetį nelaisvėje žaginęs tris moteris, nuteistas kalėti iki gyvos galvos Laisvės statula Niujorke vėl atidaryta lankytojams, minint JAV Nepriklausomybės dieną

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 31 dieną oficialiai atidarė Lietuvos generalinį konsulatą Los Andžele. Konsulatas pasiruošęs padėti JAV gyvenantiems lietuviams ir vystyti ekonominius bei kultūrinius projektus.

Užsienio reikalų ministerijos teigimu, tai leis veiksmingiau teikti konsulinę pagalbą ne tik Kalifornijoje, bet ir kaimyninėse valstijose gyvenantiems lietuviams.

Generalinis konsulatas Los Andžele aptarnaus Kalifornijos, Oregono, Vašingtono, Arizonos, Jutos, Nevados, Aliaskos ir Havajų valstijų gyventojus.

Lietuvos generalinio konsulato Los Andžele įsteigimas taip pat prisidės prie ekonominių, prekybinių ir kultūrinių ryšių plėtros. Naujai Lietuvos diplomatinei atstovybei vadovaus generalinis konsulas Darius Gaidys.

Už dvišalių Lietuvos Respublikos ir JAV santykių puoselėjimą vizito metu ministras „Lietuvos diplomatijos žvaigžde“ apdovanojo Vilniaus Jidiš instituto Tarybos pirmininką Richardą Maulliną.

Reuters/Scanpix nuotr.

europlius.com informacija