Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

Los Andželo priemiestyje į turistų minią įsirėžęs vairuotojas nepripažino savo kaltės

07/08/2013

Taip pat skaitykite

Brazilijoje kunigas per mišias pasisakė, kad turės vaiką Salvadore gydytojai atliko cezario pjūvį moteriai su itin rizikingu nėštumu JAV žvalgybos duomenų rinkimo programos padėjo sužlugdyti 50 sąmokslų, teigia NSA vadovas Popiežius Brazilijoje parėmė jaunimo permainų siekį

Los Andželas, rugpjūčio 7 d. (AFP-BNS). Vyras, kuriam buvo pateikti kaltinimai dėl žmogžudystės, susiję su incidentu, kai automobilis rėžėsi į turistų būrį ant populiaraus pėsčiųjų tako Los Andželo priemiestyje Venis Biče ir vieną iš jų užmušė, antradienį pateikė kaltės nepripažinimo pareiškimą.

38 metų Nathanas Campbellas (Neitanas Kampbelas) laikomas arešte, nustačius 1 mln. dolerių užstatą po šiurpaus incidento, per kurį žuvo į povestuvinę kelionę atvykusi italė, o dar 11 žmonių buvo sužeisti.

Sulaikytajam pateikti kaltinimai dėl užpuolimo, naudojant mirtiną ginklą - jo automobilį, taip pat dėl pabėgimo iš eismo įvykio vietos, nurodė Los Andželo prokuratūra.

Rugsėjo 4-ąją įvyks parengiamasis teismo posėdis, kuriame bus nuspręsta, ar surinktų įrodymų pakanka, kad byla būtų nagrinėjama. Jeigu būtų pripažintas kaltu, N.Campbellas gali būti nuteistas kalėti iki gyvos galvos.

Avarijos, įvykusios šeštadienį apie 18 val. vietos (sekmadienį 4 val. Lietuvos) laiku, liudininkai pasakojo, kad galingo sportinio automobilio "Dodge Avenger" vairuotojas, ko gera, sąmoningai rėžėsi į pėsčiuosius.

Kaip pranešama, vairuotojas po avarijos pabėgo iš įvykio vietos. Vėliau įtariamasis pats atvyko į apklausą Santa Monikos policijos nuovadoje, kur buvo oficialiai suimtas,

Per tą incidentą žuvo 32 metų Italijos pilietė Alice Gruppioni (Elis Grupioni), nurodė koronerio biuro tyrėja Kristy McCracken (Kristi Makraken).

Palaikų tyrimas parodė, kad moteris mirė nuo galvos ir kaklo traumos, o jos mirties priežastimi buvo pripažinta žmogžudystė, informavo Los Andželo teismo medicinos tyrėjų biuras.

Liudininkai pasakojo apie sąmyšį, kilusį per tą tragišką nutikimą. Vieni sakė, kad automobilis rėžėsi į žmones, važiuodamas apie 100 kilometrų per valandą greičiu, tačiau kitiems atrodė, kad jis važiavo lėčiau.

Lentomis grįstas Venis Bičo pėsčiųjų takas yra viena iš populiariausių tarp turistų vietų Los Andžele. Jame visuomet gausu žmonių, stoviniuojančių prie krautuvėlių ir kioskų.

Ten yra įrengtas "Raumenų paplūdimys" - mankštos centras po atviru dangumi, populiarus tarp kultūristų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS