Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

Obama vyksta vasaros atostogų į prašmatnią salą

09/08/2013

Taip pat skaitykite

Įtariamam Bostono maratono sprogdintojui pateikti 30 kaltinimų Pirmoji indų kilmės "Mis Amerika" sveikina konkurso įvairovę Masiniam šnipinėjimui padėjo tašką Los Andžele atidarytas naujas Lietuvos konsulatas

Vašingtonas, rugpjūčio 9 d. (AFP-BNS). JAVprezidentas Barackas Obama (Barakas Obama) šeštadienį vyksta savaitės atostogų į prašmatnią Martos Vynuogyno salą.

"Prezidentas labai laukia galimybės praleisti kelias dienas su savo šeima", - sakė atstovas Jay Carney (Džėjus Karnis).

Masačusetse esantis Martos Vynuogynas garsėja kaip išskirtinė vasaros atostogų vieta turtuoliams.

J.Carney suskubo pridurti, kad B.Obama yra "Jungtinių Valstijų prezidentas ir dalį dienos skirs informacijos išklausymui ir darbui dėl visų klausimų, kurie bus prieš jį ant stalo".

Penktadienį, savo išvykimo išvakarėse, B.Obama turi surengti spaudos konferenciją. Jis išvyksta tokiu metu, kai paskelbtas perspėjimas dėl galimos teroro atakos paveikė virtinės JAVdiplomatinių misijų užsienyje darbą ir kai dėl JAV žvalgybinę informaciją nutekinusio Edwardo Snowdeno (Edvardo Snoudeno) pablogėjo JAVsantykiai su Rusija.

"Jis bus reguliariai informuojamas dėl pasaulyje ir šalyje vykstančių įvykių, - sakė J.Carney. - Tačiau jei pasiseks, jis taip pat turės kažkiek laiko, žinote, atsipalaiduoti su savo šeima".

Praėjusias B.Obamos atostogas, per Kalėdas, sužlugdė vadinamojo fiskalinio skardžio kova su Kongresu, dėl kurios prezidentas pirma laiko iš Havajų grįžo į Vašingtoną.

B.Obama ir jo šeima planuoja Martos Vynuogyne pabūti nuo rugpjūčio 10 iki rugpjūčio 18 dienos, sakė administracijos aukšto rango pareigūnas.

Šioje prašmatnioje saloje prie Menkių Kyšulio įlankos krantų taip pat dažnai lankydavosi buvęs prezidentas Billas Clintonas (Bilas Klintonas) ir buvusi pirmoji JAVponia Jackie Kennedy Onassis (DžekiKenedi Onasis).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Obama Atostogos