Muzikantai

PradžiaDienos naujienos

Lycamobile klientams siūlo galimybę laimėti naują automobilį

06/12/2013

Taip pat skaitykite

Popiežius Pranciškus vadovauja Didžiojo penktadienio apeigoms Siekdama išvengti sulaikymo moteris Vilniaus rajono policininkams paliko 32 tūkst. litų kyšį Kur policija? O kur sąžinė? Dienos horoskopas

Lycamobile, didžiausia pigių tarptautinių judriojo ryšio skambučių tiekėja pasaulyje praneša, kad šiemet rengia šventinę kampaniją ir suteiks galimybę laimėti naują Suzuki Alto.

Lycamobile yra įsipareigojusi suteikti savo klientams geriausią tarptautinių skambučių kainą, o šiuo šventiniu laikotarpiu dar siūlo klientams galimybę laimėti ir naudingą prizą.

Klientai galės dalyvauti prizo lošime, jei įsigis £ 20 vertės kreditą vienu pirkimu ir išsiųs SMS  su tekstu " festive " numeriu 5555 .
Konkursas vyks visą gruodžio mėnesį. Nugalėtojas bus paskelbti Naujaisiais metais.

Subaskaran Allirajah, Lycamobile grupės vadovas, komentuoja:
"2013 iššūkių metais Lycamobile, tačiau mes visada ieškome būdų, kaip pateikti puikių pasiūlymų, leidžiančių mūsų klientams palaikyti ryšį su draugais ir šeima visame pasaulyje. Todėl, artėjant Kalėdoms, mes norėjome prisidėti prie šventinės dvasios kūrimo ir siūlome klientams galimybę laimėti naują automobilį. Mes tikimės, kad daugelis klientų išbandys savo sėkmę. Geros kloties visiems!"