Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Maskvoje penktadienį - susitikimai dėl lietuviškų pieno produktų

11/10/2013

Taip pat skaitykite

Kanadoje įvykusi traukinio katastrofa tikriausiai nusinešė 50 žmonių gyvybių Nušautas įtariamasis dėl sprogdinimų Bostone "YouTube" tinkle siejamas su teroristais ES demokratijos indeksas: Lietuva pažangi dėl teisės, politikos ir pilietinio aktyvumo, bet išlieka nepakanti mažumoms Aptarta Bankų sąjungos integracijos ateitis

Vilnius, spalio 11 d. (BNS). Maskvoje penktadienį įvyks du susitikimai su Rusijos pareigūnais dėl lietuviškų pieno produktų importo draudimo atšaukimo. Viename iš jų dalyvaus ir Europos Komisijos (EK)pareigūnai.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius ir Europos Komisijos (EK)Sveikatos ir vartotojų apsaugos direktorato (SANCO)vadovo pavaduotojas Ladislavas Miko penktadienį dalyvaus susitikime su Rusijos veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybos "Rosselchoznadzor" vadovu Sergejumi Dankvertu.

Tuo metu premjero patarėjas Antanas Vinkus susitiks su Rusijos vartotojų teisių gynimo tarnybos "Rospotrebnadzor"vadovu Genadijumi Oniščenka. Šiame susitikime dalyvaus ir didžiausių Lietuvos pieno perdirbimo įmonių "Rokiškio sūris", "Pieno žvaigždės" bei "Žemaitijos pieno"atstovai.

Rusijos embargas lietuviškiems pieno produktams realiai taikomas nuo antradienio.

Lietuva kol kas nėra gavusi jokių oficialių duomenų, kurie pagrįstų Rusijos argumentus dėl kokybės trūkumo.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS