Muzikantai

PradžiaDienos naujienos

Čekijoje - naujas Lietuvos garbės konsulas

07/11/2013

Taip pat skaitykite

Britanijoje ir Prancūzijoje siaučiant smarkiai audrai žuvo du žmonės, tūkstančiai liko be elektros Iš Eifelio bokšto dėl bombos pavojaus buvo evakuoti žmonės Kipras sušvelnino suvaržymus krizės ištiktuose bankuose J. Ohmanas: "Lietuvio didžiausias priešas yra kaimynas"

Vilnius, lapkričio 6 d. (BNS). Šiaurės Čekijos mieste Liberece dirbti pradėjo naujasis Lietuvos garbės konsulas Saulius Bazevičius.

Nauja dvišalius verslo, turizmo ir kultūros ryšius plėtojanti įstaiga įsikūrė S.Bazevičiaus vadovaujamos įmonės "Baltaxia" pastate netoli Libereco miesto centro, pranešė Užsienio reikalų ministerija.

Čekijos šiaurės metropolija vadinamame Liberece gyvena apie 106 tūkst. gyventojų. Tai regiono politinis, ekonominis, švietimo ir kultūros centras, įsikūręs netoli Vokietijos ir Lenkijos.

Kaune gimęs S.Bazevičius Čekijoje apsigyveno studijuodamas Libereco aukštojoje tekstilės ir mašinų gamybos mokykloje. Šiuo metu verslininkas vadovauja kelioms savo Čekijoje įkurtoms įmonėms, aktyviai prisideda prie komercinių ir visuomeninių Lietuvos ir Čekijos ryšių vystymo.

Nuo 2006-ųjų Moravijos sostinėje ir trečiajame pagal dydį Čekijos mieste Brno reziduoja pirmasis Lietuvos garbės konsulas Čekijoje Petras Slačala.

 

BNS informacija