Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Mokesčių inspektoriai papurtė turtuolius

11/10/2013

Taip pat skaitykite

Rochester pilies soduose vykstantys renginiai susilaukė didelio dėmesio Rugsėjo 13 d. – pasaulinė šokolado diena! Dėl Šiaurės Korėjos JAV atidėjo raketos bandymą Jaunimą verslo pradžiai įkvėps ir sėkmingi verslininkai ir pramogų pasaulio banginiai

Vilnius, spalio 11 d. (BNS). Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) prispaudė keletą turtingiausių šalies žmonių. - tikrindami Lietuvos multimilijonierius, mokesčių inspektoriai atskleidė kelis stambius mokesčių nusukinėjimo atvejus bei demaskavo tam naudojamus mechanizmus.

Papurtytų oligarchų pavardžių VMI neatskleidžia, tačiau neabejotina, kad tarp jų yra ir turtingiausių šalies žmonių sąrašuose figūruojantys asmenys, kurių turtas vertinamas šimtais milijonų litų, penktadienį informuoja portalas delfi.lt.

VMI Kontrolės departamento direktorė Valė Kulvinskienė sakė, kad mokesčių inspektoriai kontrolės veiksmams atrinko iš viso 19 didelės vertės turtą valdančių asmenų: 12 milijonierių ir 7 jų sutuoktinius.

"Fiziniai asmenys - juridinių vienetų akcininkai, sudarydami įvairius sandorius su kontroliuojamomis įmonėmis, neapmokėtą įsiskolinimą įformindavo kaip paskolas, už kurias buvo mokamos palūkanos. Į paskolas dažniausiai būdavo performinami juridinių vienetų įsiskolinimai asmenims už parduotus vertybinius popierius, nekilnojamąjį turtą, akcininkų gautinos sumos sumažinus įstatinį kapitalą", - mechanizmą aiškino V. Kulvinskienė.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS