Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Užstatas - ir už skardines?!

04/09/2013

Taip pat skaitykite

Pamplonoje į ligoninę pakliuvo dar trys per San Fermino festivalio bulių bėgimą sužeisti žmonės Ar reikalinga Europos Sąjungos piliečiams, gyvenantiems Anglijoje, Rezidento Kortelė? Nigerijos šiaurės rytuose vyksta "didžiulis" pajėgų dislokavimas Jungtinėje Karalystėje Lankosi Lietuvos užsienio reikalų ministras

Vilnius, rugsėjo 4 d. (BNS). Netrukus Lietuvoje užstato mokestis bus taikomas ne tik alaus buteliams, bet ir visoms skardinėms bei plastiko buteliams, į kuriuos pilami vaisvandeniai ar mineralinis vanduo, rašo "Lietuvos rytas".

Įvesti užstato sistemą visai stiklo, skardos ir plastiko tarai Aplinkos ministerija planuoja nuo 2015 metų. Ministras Valentinas Mazuronis portalui Irytas. lt teigė, kad Seimas tam reikalingus įstatymų projektus galėtų pradėti svarstyti šių metų rudenį.

Koks užstato dydis galėtų būti taikomas plastikiniams buteliams ar skardinėms, Aplinkos ministerijos specialistai pasakyti dar negali.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Vilnius Ekonomika