Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Užstatas - ir už skardines?!

04/09/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos ekspozicija Londono dizaino festivalyje​ Lietuvos ambasadorė Londone susitikime su Elžbieta II dėkojo už sovietų aneksijos nepripažinimą „Samsung“ pradeda registraciją į pirmąją kasmetinę Europos programų kūrėjų dieną King Unique pasirodymas Londone, Studio338 š.m Balandžio 20 d

Vilnius, rugsėjo 4 d. (BNS). Netrukus Lietuvoje užstato mokestis bus taikomas ne tik alaus buteliams, bet ir visoms skardinėms bei plastiko buteliams, į kuriuos pilami vaisvandeniai ar mineralinis vanduo, rašo "Lietuvos rytas".

Įvesti užstato sistemą visai stiklo, skardos ir plastiko tarai Aplinkos ministerija planuoja nuo 2015 metų. Ministras Valentinas Mazuronis portalui Irytas. lt teigė, kad Seimas tam reikalingus įstatymų projektus galėtų pradėti svarstyti šių metų rudenį.

Koks užstato dydis galėtų būti taikomas plastikiniams buteliams ar skardinėms, Aplinkos ministerijos specialistai pasakyti dar negali.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Vilnius Ekonomika