Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Sicilijoje rasti dviejų nušautų ir sudegintų įtariamų mafijos narių palaikai

10/05/2013

Taip pat skaitykite

Kenijoje per autobuso avariją žuvo 37 žmonės Katalonai suformavo didžiulę 'gyvąją grandinę' už nepriklausomybę nuo Ispanijos UAB „SC Baltic Media“ buvusiam akcininkui pardavė „Top Gear“ žurnalą leidžiančią įmonę Smūgiai Sirijai sukels "terorizmo protrūkį", perspėja Rusija

Roma, gegužės 10 d. (AFP-BNS). Sicilijoje karo policija rado dviejų Italijos ir Kanados nusikalstamų grupuočių narių, įtariamų dalyvavus narkotikų kontrabandoje, sudegintus palaikus.

Manoma, kad aukos priklausė mafijos grupuotei ir užsiėmė narkotikų gabenimu į Kanadą. Šie du asmenys taip pat buvo ieškomi per Italijos policijos reidą, kurio metu buvo susemtas 21 įtariamas mafijos narys.

Trečiadienį viename šiukšlyne rasti nužudytųjų kūnai priklauso 57 metų Juanui Ramonui Fernandezui (Chuanui Raminui Fernandesui), kuris buvo turėjo pravardę "Joe Bravo" (Džo Bravas), ir 36 metų Fernando Pimenteliui (Fernandui Pimenteliui), sakoma ketvirtadienį paskelbtame karabinierių pranešime.

Jie įtariami gabenę heroiną ir oksikodoną iš Sicilijos į Kanadą bei priklausę mafijos klanui, kurio centras yra Bagerijos miestas netoli Palermo. Tas klanas buvo trečiadienį surengtos Italijos ir Kanados policijos bendros operacijos "Argo" taikinys.

Ant abiejų lavonų rasta apie 30 šautinių žaizdų.

Karabinieriai nurodė, kad Bagerijoje gimę "mafijos garbės nariai" broliai Scaduto (Skadutai) jau yra suimti kaip įtariamieji dėl minėtų dviejų asmenų nužudymo. Pasak pareigūnų, ieškoma kitų įtariamųjų šioje byloje.

Policijos nuomone, įsakymas nužudyti J.R.Fernandezą ir F.Pimentelį buvo gautas iš Kanados ir kad šis incidentas susijęs su dviejų Kanadoje veikiančių mafijos klanų lyderių karu: Vito Rizzuto (Vito Ricuto) mafijos šeima yra surėmusi ragus su nauja maištinga grupuote, vadovaujama kvebekiečio Raynaldo Desjardino (Reinaldo Desžardeno).

J.R.Fernandezas, kuris, kaip įtariama, priklausė Toronte veikiančiai V.Rizzuto grupuotei, buvo deportuotas iš Kanados ir persikėlė į Bageriją, kai atliko 10 metų laisvės atėmimo bausmę už reketą, narkotikų kontrabandą ir neteisėtą šaunamųjų ginklų laikymą.

F.Pimentelis taip pat buvo įsitraukęs į organizuotą nusikalstamumą Toronte ir atvyko į Siciliją kovą.

Jų kūnai buvo rasti netoli vieno ūkinio pastato prie Kasteldačijos miestelio Bagerijos apylinkėse.

Kaip praneša naujienų agentūra ANSA, policija apie tuos lavonus buvo informuota telefonu žmogaus, kuris neatskleidė savo vardo.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS