Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Rytų Londono krepšinio klubas BC "Medelynas" pasiryžęs nugalėti

05/09/2013

Taip pat skaitykite

Suskystintų gamtinių dujų terminalas: tiltas į Kuršių Neriją ir ateities perspektyvos Britų "Geležinė ledi" palydėta į paskutinę kelionę su visomis iškilmėmis Šiaurės Korėjos vyriausybės "Twitter" paskyra tapo kibernetinės atakos taikiniu, padidėjus įtampai regione Valstybės diena – ne tik fejerverkams žiūrėti

Rytų Londono krepšinio klubas BC “Medelynas” pradeda savo trečiąjį sezoną klubo istorijoje. Komanda, kuri laimėjo Britanijos lietuvių krepšinio lygos aukso bei sidabro medalius meta sau naują iššūkį – dalyvaus Anglijos nacionalinės krepšinio lygos ketvirtajame divizione.

Naująjį sezoną BC “Medelynas” pasitinka atsinaujinęs ir pasiryžęs nugalėti. Visi krepšinio aistruoliai yra kviečiami į sezono atidarymo rungtynes, kurios įvyks Rugsėjo 15 dieną, 13 valandą, Leyton Youth Center, E10 6RJ. Rungtyniu metu visi atėjusieji bus vaišinami nemokamais gėrimais bei užkandžiais. Atrask laisvo laiko sekmadienio popietę ir ateik palaikyti savo šalies komandos! Mums Jūsų palaikymas yra begalo svarbus!

   

Daugiau foto rasite: https://www.facebook.com/Europlius

 

Kiti sportai