Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Musharrafui pateikti kaltinimai dėl Pakistano opozicijos lyderės Bhutto nužudymo

20/08/2013

Taip pat skaitykite

Indijos policija dėl amerikiečių turistės grupinio išžaginimo sulaikė tris vyrus Šiaurės Korėja išvardijo sąlygas deryboms Per mirtininko išpuolį Damaske žuvo mažiausiai 12 žmonių Egipto vyriausybė grasina "geležine ranka" susidoroti su terorizmu

Ravalpindis, Pakistanas, rugpjūčio 20 d. (AFP-BNS). Buvusiam Pakistano kariniam lyderiui Pervezui Musharrafui (Pervezui Mušarafui) antradienį pateikti trys kaltinimai dėl 2007-aisiais įvykdyto opozicijos lyderės Benazir Bhutto (Benazir Bhutto) nužudymo per ginkluotų užpuolikų ir mirtininko sprogdintojo ataką, pranešė vienas prokuroras.

Kaltinimai buvusiam armijos vadui tapo precedento neturinčiu žingsniu šalyje, kurią ilgiau nei pusę nepriklausomybės laikotarpio valdė kariškiai ir kurioje armija tebelaikoma įtakingiausia institucija.

Tai buvo jau antrasis kartas, kai P.Musharrafas, vadovavęs branduolinį ginklą turinčiai valstybei 1999-2008 metais, buvo iškviestas išklausyti kaltinimų dėl nusikalstamo sąmokslo ir B.Bhutto nužudymo 2007-ųjų gruodį.

"Jis apkaltintas žmogžudyste, nusikalstamu sąmokslu įvykdyti žmogžudystę ir pagalba žmogžudystei", - prokuroras Chaudhry Azharas (Čaudhris Azharas) sakė naujienų agentūrai AFP kovos su terorizmu teisme Ravalpindyje, nagrinėjančiame šią bylą.

P.Musharrafas šiuos kaltinimus neigia, o bylos nagrinėjimas buvo atidėtas iki rugpjūčio 27-osios.

Buvęs lyderis laikomas namų arešte sostinės Islamabado pakraštyje nuo balandžio 19 dienos, bet šįkart asmeniškai atvyko į teismą.

"Kaltinimai jam buvo perskaityti teisme. Jis neigė tuos kaltinimus, - nurodė Ch.Azharas. - Bylos nagrinėjimas buvo atidėtas iki rugpjūčio 27-osios, kai bus pateikti įrodymai."

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Benazir Bhutto P.Musharrafas