Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Nauja laida "Karštas klausimėlis" televizijos eteryje

22/08/2013

Taip pat skaitykite

2100 metais pasaulyje gyvens 10,9 mlrd. žmonių, prognozuoja JT Berlusconi skirta septynerių metų kalėjimo bausmė byloje dėl santykių su nepilnamete prostitute Žiniasklaidos magnatas Murdochas skiriasi su trečiąja žmona Ai Weiwei šokiravo Veneciją kalėjimo scenomis

Jau netrukus  televizijos bei KTV+ kanalo žiūrovai galės išvysti linksmą, interaktyvią laidą – Karštas Klausimėlis, kuri kartu su žavia ir smalsia laidos vedėja Aida Londonskyte pasiners į rūpimiausius klausimus emigrantų tarpe. Laidos kūrėjai neabejoja, kad ji taps populiari ne tik Anglijoje ar  Lietuvoje, bet ir tose šalyse, kuriose savo laimę bando iš Lietuvos  išvykę mūsų tautiečiai. „Stengiamės sukurti tokią laidą, kurioje su jumoru būtų nagrinėjamos aktualiausios eilinių žmonių, verslininkų, ar kitų įdomių veikėjų bėdos ir džiaugsmai.

Norime, nutiesti tiltą tarp visų lietuvių, išsibarsčiusių po pasaulį,- juk nesvarbu kur bebūtum, visus jungia tos pačios emigracijos aktualijos“, – savo mintimis dalinosi kūrybinė komanda.

Kiekvieną savaitę rodoma laida bus orientuota į jaunatvišką auditoriją, tad jos vedėja Aida buvo pasirinkta dėl savo neišsenkančios energijos, pozityvumo, bei spinduliuojančios  šypsenos.

„Sužinojusi, kad vesiu laidą, iškart pagalvojau – išsipildė mano svajonė. Visada svajojau apie galimybę vesti laidą, kuri įstrigtų žiūrovui, būtų vertinga bei įdomi.”

„KK“ laidos vedimas – man iššūkis ir galimybė, kuria labai džiaugiuosi“, – teigė Londonskytės vaidmenį laidoje atlie-kanti vedėja.

Labai džiaugiuosi galimybe kartu su EuroPlius TV bei M Image CP kūrybine grupe populiarinti Londone gyvenančių lietuvių pasiekimus bei gyvenimo būdą.

  

Tikiu, kad rasime žiūrovui įdomių pašnekovų bei temų, kurios būtų aktualios visiems lietuviams, nesvarbu kuriame pasaulio kampelyje jie bebūtų!

Norinčius prisijungti prie laidos rėmėjų komandos, kviečiame susisiekti elektroniniu paštu:margarita@europlius.tv