Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Pajamų deklaracijų dar nepateikė 24 tūkst. gyventojų - VMI

18/09/2013

Taip pat skaitykite

Tarpukario Prekybos rūmų pastatą Kaune ir senus leidinius jame niokoja lietus Studentų paskolų sistemą numatoma keisti - švietimo ir mokslo viceministras Vyriausybės paketas dėl mokesčių nekinta, bus svarstoma dėl "Sodros" lubų - premjeras Siūloma naikinti nuo pajamų nepriklausančias lengvatas už darželius

Vilnius, rugsėjo 18 d. (BNS). Pajamų deklaracijų už 2012 metus dar nepateikė apie 24 tūkst. Lietuvos gyventojų, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).

"VMI šiemet sulaukė pajamų deklaracijų už 2012 metus iš 838 tūkst. gyventojų, 97,5 proc. gyventojų deklaracijas pateikė elektroniniu būdu. Tačiau sulyginusi gautas deklaracijas su trečiųjų šaltinių pateikta informacija, Mokesčių inspekcija nustatė, kad dar apie 24 tūkst. gyventojų vėluoja įvykdyti savo mokestines prievoles - pateikti deklaraciją ir, jei reikia, sumokėti mokestį", - pranešime teigė VMI viršininko pavaduotoja Vilma Vildžiūnaitė.

Gyventojams iki gegužės 2 dienos nepateikus deklaracijų, VMI pradeda skaičiuoti 0,03 proc. už dieną delspinigius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS