Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Paryžiaus priemiestį išmatomis teršiančių šunų savininkai bus gaudomi pasitelkiant vaizdo

19/08/2013

Taip pat skaitykite

Italijoje apie 10 migrantų nuskendo mėgindami nuplaukti į krantą iš savo laivo Kroatijoje vyksta referendumas dėl gėjų santuokų uždraudimo Šveicarai triuškinama dauguma atmetė planą atsisakyti šauktinių kariuomenės Lenkija planuoja surengti įpareigojantį referendumą dėl euro įvedimo.

Bobinji, Prancūzija, rugpjūčio 19 d. (AFP-BNS). Vienas Paryžiaus priemiestis nusprendė naujoviškai kovoti su šunų išmatų krūvelėmis gatvėse - nedrausmingi keturkojų šeimininkai bus persekiojami, pasitelkiant vaizdo kamerų įrašus.

Į pietryčius nuo Paryžiaus esančio Montro Fo Jono administracija pirmadienį paskelbė, kad savivaldybės policija pradės naudoti prieš dešimtmetį miestelyje įrengtą stebėjimo kamerų tinklą, medžiodama šunų savininkus, kurie nesurenka savo vedžiojamų augintinių išmatų.

"Tai leis mums nustatyti ir surasti naminių gyvūnų savininkus, neturinčius pilietinės pareigos jausmo, o pažeidimams kartojantis - skirti jiems (35 eurų, daugiau nei 120 litų) baudą", - miestelio meras Yves'as Jego (Ivas Žego) sakė naujienų agentūrai AFP.

"Šiam reikalui nebūčiau įrengęs kamerų, tačiau turime veikiantį tinklą, kurį galime panaudoti kitoms reikmėms" - aiškino jis.

Meras pažymėjo, kad neatsakingų šunų savininkų filmavimas nesiskirs nuo kelių eismo taisyklių pažeidėjų fiksavimo ir kad tai nebus kišimasis į privatų gyvenimą, nes "mes nefilmuojame žmonių namuose".

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS