Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Pasaulio jaunimo Grand Prix dailiojo čiuožimo etapo varžybose Baltarusijoje Deimantė Kizalaitė užėmė dvyliktąją vietą

30/09/2013

Taip pat skaitykite

Gediminas Bagdonas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje sekmadienį finišavo 41-as „Girstučio“ interjere – Baltijos jūros atspindžiai Tadas Šuškevičius Slovakijoje įvykdė pasaulio čempionato A lygio normatyvą Lietuvos kartingo čempionatas pasiekė kulminaciją

Minskas, rugsėjo 29 d. (BNS). Baltarusijos sostinėje vykusiose pasaulio jaunimo (iki 19 metų) Grand Prix dailiojo čiuožimo etapo varžybose aukštą dvyliktąją vietą tarp 28-ių dalyvių užėmė keturiolikametė Deimantė Kizalaitė.

Tokio lygio varžybose debiutavusi Kauno žiemos sporto mokyklos "Baltų Ainiai" auklėtinė surinko 122,13 balo. Tai geriausias Lietuvos atstovių pasirodymas pasaulio jaunimo Grand Prix etapų varžybose.

Po trumposios programos D. Kizalaitė buvo keturiolikta, o laisvojoje programoje ji aplenkė net dvi stiprias varžoves iš Rusijos bei JAV ir pateko į išsvajotąjį dešimtuką. Beje, JAV čiuožėja Barbie Long, kurią lietuvė aplenkė laisvojoje programoje, 2012 metais dalyvavo pasaulio jaunimo Grand Prix etapų finale.

Merginų varžybas Baltarusijoje laimėjo amerikietė Polina Edmunds (165,77 b.), aplenkusi prizininkėmis tapusias Elizabetą Turzynbajevą (150,83 b.) iš Kazachstano ir japonę Riką Hongo (144,97 balo).

Iki Naujųjų metų D. Kizalaitės laukia dar 4-5 startai tarptautinėse varžybose.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.