Muzikantai

PradžiaKitos sporto šakos

Pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate du Lietuvos sportininkai varžėsi finale

06/08/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos rinktinė dalyvaus fudokan karatė pasaulio čempionate Čekijos sostinėje Simas Juodviršis dalyvavo žvaigždžių kartingų lenktynėse Graikijoje Gediminas Bagdonas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje sekmadienį finišavo 41-as Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas - Europos čempionas!

Niagara, rugpjūčio 6 d. (BNS). Kanadoje pasibaigusiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate visaginietis kanojininkas Vadimas Korobovas jaunių 200 metrų distancijos finale užėmė septintąją vietą bei iškovojo kelialapį į II Jaunimo olimpiadą Nandžinge (Kinija).

Šį birželį V. Korobovas Europos jaunių čempionate iškovojo bronzos medalį.

Finale Lietuvos atstovas sugaišo 41,691 sekundės ir 1,788 sekundės pralaimėjo čempionu tapusiam vengrui Jonatanui Hajdu (39,903 sek.).

Sidabras atiteko Sergejui Jemeljanovui (40,023 sek.) iš Kazachstano, bronza - rusui Nikolajui Melešnikovui (40,562 sek.).

Jaunimo grupės vienviečių kanojų 200 m rungties finale Henrikas Žustautas sugaišo 39,839 sekundės ir finišavo šeštas.

Šioje grupėje auksą iškovojo rusas Andrejus Kraitoras (38,608), 0,805 sekundės aplenkęs antroje vietoje likusį kanadietį Jasoną McCoombsą bei 0,823 sekundės - trečiąją poziciją užėmusį ispaną Alfonso Benavidesą.

Kanadoje startavo dar vienas lietuvis, tai baidarininkas Rokas Puzonas. Jis vienvietininkų 200 metrų B finale užėmė šeštąją vietą ir galutinėje įskaitoje buvo 15-tas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.