Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Paskelbtas N. Mandelos testamentas

04/02/2014

Taip pat skaitykite

Kabule per ataką prieš užsienio logistikos bendrovę žuvo septyni žmonės Britanijos karalienės vyras sveiksta po diagnostinės operacijos Nobelio medicinos premiją laimėjo amerikiečiai Rothmanas bei Schekmanas ir Vokietijoje gimęs Suedhofas Lietuva tapo JT saugumo tarybos nenuolatine nare

Pirmadienį Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) perskaitytas buvusio šalies prezidento ir kovotojo už lygias žmonių teises Nelsono Mandelos testamentas, praneša "Reuters".

Savo artimiausių darbuotojų kolektyvui N. Mandela paliko po 50 tūkst. randų. Mokyklai, kurioje mokėsi, prezidentas skyrė 100 tūkst. randų. Po tokią pačią sumą gavo dar keturios PAR švietimo įstaigos su sąlyga, kad pinigai bus panaudoti stipendijoms.

Maždaug 1,5 mln. randų gavo šeimos nariai, jiems taip pat priklausys dalis autorinių honorarų, susijusių su N. Mandelos vardo ir atvaizdo naudojimu. Nacionalinis Afrikos Kongresas gavo likusią dalį autorinių honorarų, šie pinigai bus panaudoti informacijai apie institucijos vertybes ir veiklą skleisti.

Kai kurie prezidento anūkai išleido kepuraičių ir marškinėlių liniją, pavadintą "Ilgas kelias į laisvę", JAV sukurtas dokumentinis realybės šou "Būti Nelsonu Mandela".

Velionio paliktas turtas įvertintas 46 milijonais PAR randų (apie 4 mln. dolerių). Dokumentą sudarė 40 puslapių.

 

Parengta pagal "Reuters" informaciją.

EuroPlius.com

Nuotrauka:consortiumnews.com