Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Per galingos bombos sprogimą Indijos šiaurės rytuose žuvo devyni žmonės

15/09/2013

Taip pat skaitykite

Pietų Korėjoje mergaitę užmušė iš 10 aukšto iššokęs savižudis Libano šiauriniame uostamiestyje per sprogimus prie mečečių žuvo 19 žmonių Tbilisio meras Ugulava dėl laisvės yra pasirengęs atsidurti už grotų Talibano lyderis Afganistano rinkimus vadina "laiko švaistymu"

Šilongas, Indija, rugsėjo 14 d. (AFP-BNS). Per galingos bombos sprogimą Indijos šiaurės rytų regione, kurį dešimtmečius vargina separatistinis smurtas, žuvo devyni darbininkai ir buvo sužeistas dar 21 žmogus, šeštadienį pranešė policija.

Sprogimas įvyko vėlai penktadienį, su Mianmaru besiribojančios Manipuro valstijos sostinės Imphalo judriame priemiesčio rajone.

"Bomba buvo padėta palapinėje, (ji) buvo labai galinga", - telefonu sakė Manipuro policijos viršininkas M.K.Dasas.

"Devyni žmonės žuvo, maždaug 21 buvo sužeistas. Sužeistieji buvo nuvežti į vietos ligonines", - sakė jis.

Pasak gydytojų, dviejų sužeistųjų būklė kritinė.

Policijos pareigūnai nurodė, kad aukos buvo darbininkai migrantai, nusamdyti vienos Kolkatoje įsikūrusios kompanijos.

Sprogdinimo motyvas kol kas nežinomas. Jokia sukilėlių grupuotė atsakomybės kol kas neprisiėmė.

Atoki Manipuro valstija jau seniai kenčia sukilėlių smurtą, joje veikia dešimtys genčių grupuočių ir nedidelių sukilėlių armijų, kovojančių su Delio valdymu. Grupuotės taip pat dažnai kariauja tarpusavyje ir varžosi dėl dominavimo valstijoje.

Nuo Indijos nepriklausomybės paskelbimo 1947 metais šešiose iš septynių Indijos šiaurės rytų valstijų dėl sukilėlių smurto žuvo mažiausiai 50 tūkst. žmonių, nurodo pareigūnai.

Kovotojai tvirtina, kad Indijos politiniai lyderiai iš esmės nesirūpina šiaurės rytų regionu, ir kaltina juos tuo, kad jie didžiausią dėmesį skiria palyginti turtingesnėms aštuonioms šiaurinėms valstijoms vystyti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS