Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Indijoje areštuotas įtariamas kovotojų lyderis Yasinas Bhatkalas

29/08/2013

Taip pat skaitykite

Kinija švelnina "vieno vaiko" politiką Saudo Arabijoje mirties bausmė įvykdyta 5 jemeniečiams Kinija pradėjo savo ilgiausią pilotuojamą kosminį skrydį Kinija sako neturinti ką pranešti apie JAV paslaptis paviešinusį žvalgybos darbuotoją Snowdeną

Delis, rugpjūčio 29 d. (AFP-BNS). Indijos policija areštavo vieną įtariamų pagrindinės indų kovotojų grupuotės "Indijos mudžahidai" steigėjų Yasiną Bhatkalą , pranešama ketvirtadienį.

Y.Bhatkalas, kurio grupuotė yra kaltinama pastarųjų metų išpuoliais Punoje, Bangalūre ir Haiderabade, buvo areštuotas prie Indijos ir Nepalo sienos, netoli Gorakhpuro miesto šiaurinėje Utar Pradešo valstijoje,remdamosi neįvardytais šaltiniais pranešė Indijos televizijos NDTV ir CNN-IBN.

Minima uždrausta grupuotė visuomenės dėmesį patraukė 2007 metų lapkritį, po sprogimų virtinės Utar Pradeše, ir yra kaltinama daugeliu vėlesnių išpuolių miestuose visoje šalyje, per kuriuos žuvo šimtai žmonių.

Manoma, kad ši grupuotė vadovauja Indijos islamistų kovotojų grupių tinklui ir gali būti susijusi su Pakistano kovotojų organizacijomis "Lashkar-e-Taiba" (LeT) ir "Jaish-e-Mohammed".

Jei šie pranešimai bus patvirtinti, tai bus dar viena Indijos saugumo pajėgų sėkmė po kito įtariamo kovotojų lyderio, Abdul Karimo Tundos, kuris, kaip manoma, yra LeT aukšto rango narys, arešto anksčiau šį mėnesį.

Nežinoma, ar abu šie areštai yra susiję, bet A.K.Tunda, kuris taip pat buvo areštuotas netoli Nepalo sienos, bendradarbiavo su policija, pranešė laikraščiai.

Jis kaltinamas tuo, kad padėjo surengti 1993 metų sprogimus Mumbajuje, kurie pareikalavo 250 gyvybių, ir dar daugiau kaip 40 kitų bombų sprogimų visoje šalyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Indijos Yasiną Bhatkalą indijos mudžahidai