Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Perspėjimas dėl sniego: orų prognozė Jungtinei Karalystei šių metų žiemai

15/11/2013

Taip pat skaitykite

Britų vyriausybės konsultantas dėl mokesčių atsistatydino dėl patarimų, kaip jų išvengti Medicinos premija Stokholme prasidės Nobelio apdovanojimų maratonas Serbija ir Kosovas parafavo istorinį susitarimą dėl santykių normalizavimo Somalyje nušauta žurnalistė

Jungtinės Karalystės meteorologai perspėja, kad ši žiema atneš daugiau sniego nei vidutniškai. Ilgalaikės orų prognozės numato nemažus speigus ir didžiules pusnis iki pat vasario mėnesio pabaigos, pranešė Daily Express.

Anot meteorologų, šiemet sniegas gali atnešti chaosą, panašiai kaip 2010-2011 metų žiemą, kai dėl sniego buvo uždaryti oro uostai ir keliai. Ilgalaikės sniego sankaupos plytės visoje šalyje. Šiemetinis šalčio ir sniego laikotarpis gali atnešti įvairių netikėtumų.

Numatoma, kad praščiausias orų atžvilgiu bus sausio mėnuo, nors temperatūra nelepins ir likusį žiemos laikotarpį - išliks žemesnė nei vidutinė žiemos temperatūra. Spėjama, kad tai bus rekordinė žiema Didžiojoje Britanijoje - oro sąlygomis prasčiausia per visą dešimtmetį. 

Oro uostų atstovai teigia, kad tokią žiemą skrydžių atšaukimai bus efektyviausias būdas išvengti nelaimingų atsitikimų.

Pirmieji žiemos ženklai Jungtinėje Karalystėje turėtų pasirodyti jau kitą savaitę. 

 

EuroPlius.com