Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Rusija gali smarkiai sumažinti žuvies ir jos produktų importą iš Lietuvos ir kitų šalių

30/11/2013

Taip pat skaitykite

Europos Tarybos vystymo bankas giria Lietuvos pasirengimą pirmininkauti ES Airijoje žiauriai nužudytas lietuvis, Audrius Bukus A. Mamontovas: "Lietuvius atskiriu iš to, kad visame pasaulyje mane sutikę jie sako "Laba diena" San Fransiske įvykusios lėktuvo avarijos auka galėjo būti suvažinėta

Rusijos veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybos "Rosselkhoznadzor" vadovas Sergejus Dankvertas naujienų agentūrai "Interfax"sakė, jog veterinarijos tarnybos inspektoriai turi klausimųIspanijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Kinijos, Vietnamo ir kitų šalių tiekėjams. Konkretūs tiekėjai neįvardijami.

Anot jo, žuvies importas gali būti sumažintas iš tiekėjų, kurie pažeidžia Baltarusijos-Kazachstano ir Rusijos muitų Sąjungos veterinarijos ir sanitarijos standartus.

"Mes norime, kad šios pramonės įmonės suprastų, kad mes nematome perspektyvų didinti žuvų ir žuvies produktų tiekimą iš daugelio šalių. Tiekimo apimtys gali būti tik sumažintos", - sakė S.Dankvertas.

"Tai grindžiama šiemet Rusijos veterinarijos specialistų atliktų patikrinimų rezultatais. Gauti duomenys yra neigiami", - pridūrė jis.

Anot jo, galutinis sprendimas bus priimtas remiantis patikrinimo rezultatais, tačiau "preliminarūs duomenys nerodo teigiamų perspektyvų".

Kartu S.Dankvertas teigė, jog Islandija ir Farerų salos gali padidinti žuvies eksportą į Rusiją.

BNS informacija

Nuotrauka: morguefile.com