Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų pirmąją sezono greitojo nusileidimo rungtį laimėjo italas

01/12/2013

Taip pat skaitykite

Prasideda registracija į "Velomaratoną 2013" Lietuvos dvidešimtmečių ledo ritulio rinktinė pergale pradėjo pasiruošimą pasaulio čempionatui Domas Krikščiūnas ir Donatas Grybas - tarptautinio jaunių ir jaunučių imtynių turnyro Vokietijoje nugalėtojai Andrius Velička oficialiai tapo Vilniaus MFD "Žalgirio" klubo žaidėju

Leik Luisas, gruodžio 1 d. (AP-BNS). Pirmąją 2013-20104 metų sezono pasaulio kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybų greitojo nusileidimo rungtį Kanadoje laimėjo Dominikas Parisas.

24 metų Italijos kalnų slidininkas trasą įveikė per 1 minutę 49,90 sekundės bei šių varžybų istorijoje iškovojo trečią pergalę.

Antras, pasaulio vicečempionui greitojo nusileidimo rungtyje pralaimėjęs vos 0,03 sekundės, finišavo austras Klausas Kroellis.

Trečiąja pozicija tenkinosi prancūzas Adrienas Theaux'as, kurį nuo nugalėtojo skyrė 0,11 sekundės:

1. Dominik Paris (Italija)        1 min. 49,90 sek.
2. Klaus Kroell (Austrija)             1:49,93
3. Adrien Theaux (Prancūzija)          1:50,01
4. Aksel Lund Svindal (Norvegija)      1:50,13
5. Johan Clarey (Prancūzija)           1:50,64

Pasaulio kalnų slidinėjo taurės varžybų vyrų greitojo nusileido rungties lyderių rikiuotė (po 1 etapo iš 9):

1. Dominik Paris                       100 tšk.
2. Klaus Kroell                         80
3. Adrien Theaux                        60
4. Aksel Lund Svindal                   50
5. Johan Clarey                         45

Planetos kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybų lyderiai bendroje įskaitoje (po 3 rungčių):

1. Marcel Hirscher (Austrija)          160 tšk.