Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Policija pradėjo tyrimą dėl boksininko E.Petrausko veiksmų Palangos kavinėje

23/08/2013

Taip pat skaitykite

Šiauliuose dešimt metų kalėti nuteista kūdikį nužudžiusi motina Kretingoje berniukas vaiką sužeidė pneumatiniu šautuvu Kauno muitininkai sulaikė kontrabandinių cigarečių už daugiau nei 64 tūkst. litų Policija sulaikė jauną vyrą dėl komentaro internete apie gėjų eitynes

Vilnius, rugpjūčio 23 d. (BNS). Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl boksininko, Londono olimpiados prizininko Evaldo Petrausko elgesio Palangos kavinėje.

Kaip rašo dienraštis "Lietuvos rytas", neblaivus 21 metų E.Petrauskas naktį iš pirmadienio į antradienį kavinėje "Kaukazietiški patiekalai", kaip įtariama, išplūdo ir alumi apipylė barmenę bei su juo šokti atsisakiusią merginą, esą bandė joms smogti, bet buvo sutramdytas aplinkinių, be to, priešinosi apsauginiams.

Sportininkui buvo nustatytas 2,51 promilės girtumas, dėl jo veiksmų pradėtas tyrimas.

"Pradėjome ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Jis viešojoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, patyčiomis demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir sutrikdė visuomenės rimtį. Už tai numatoma bauda, viešieji darbai, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų. E.Petrauskas gali susitaikyti su nukentėjusiąja ir išvengti atsakomybės, tačiau jau bus teistas", - sakė Palangos policijos komisariato viršininkas Alvydas Katkauskas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS