Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Popiežius kaip dvasinius vaistus dalijo rožinius

19/11/2013

Taip pat skaitykite

Maroke susidegino penkių vaikų tėvas JAV evakuoja mažiau svarbius darbuotojus iš ambasados Libane Mįslingai miręs Rusijos oligarchas Borisas Berezovskis rastas su kilpa ant kaklo. Specializuotos kreditų draudimo ir rizikos valdymo paslaugos – kaip niekada paklausios

Vatikanas, lapkričio 18 d. (AFP-BNS). Popiežius Pranciškus sekmadienį patarė katalikams vartoti konkrečią dozę dvasinių vaistų ir Šv.Petro aikštėje susirinkusiems maldininkams išdalijo maždaug 20 tūkst. "gailestingumo" dėžučių, kuriose buvo rožiniai.

"Dabar noriu pasiūlyti vaistų. "Kokių? - klausiate jūs. - Dabar popiežius yra vaistininkas?", - po tradicinės "Viešpaties angelo" maldos iš lango į Šv.Petro aikštę kalbėjo Pranciškus, kratydamas tablečių pakelį primenančią dėžutę.

Tose dėžutėse su užrašu "Misericordina, 59 Širdies karoliai" ir nupiešta žmogaus širdimi, buvo rožiniai ir instrukcijos keliomis kalbomis.

"Gali būti vartojami kartą per dieną, bet nepaprastaisiais atvejais galima vartoti tiek, kiek reikia sielai, - rašoma instrukcijoje. - Dozė tokia pati suaugusiesiems ir vaikams".

Tokią neįprastą vaistų dėžutę įkvėpė kanonizuotos lenkų vienuolės Marios Faustinos Kowalskos (Marijos Faustinos Kovalskos), kuri yra gyvenusi Vilniuje, sekėjai, pranešė Italijos naujienų agentūra ANSA.

M.F.Kowalska 2000 metais buvo paskelbta šventąja ir yra vadinama Dievo gailestingumo apaštale.

"Nepamirškit pavartoti savo vaistų, nes jie naudingi širdžiai, sielai, visam gyvenimui", - sakė pontifikas.

 

BNS informacija

Nuotrauka: http://www.morguefile.com