Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Pranešk apie apsvaigusį vairuotoją ir gauk atlygį!

09/12/2013

Taip pat skaitykite

Prahos senamiestyje sprogus dujoms sužeista mažiausiai 40 žmonių Lietuvą pasiekė daugumą nuliūdinusi žinia - savo namuose visiems netikėtai iš gyvenimo pasitraukė aktorius bei laidų vedėjas Vytautas Šapranauskas. Didžioji Britanija pardavė 6 proc. "Lloyds" akcijų už 3,2 mlrd. svarų Jaunimą verslo pradžiai įkvėps ir sėkmingi verslininkai ir pramogų pasaulio banginiai

Asmenys, kurie šventiniu laikotarpiu praneš apie girtą ar nuo narkotinių medžiagų apsvaigusį vairuotoją, gali gauti iki 1000 svarų sterlingų atlygį. Tokią neįprastą kampaniją paskelbė Didžiosios Britanijos Vakarų Midlandso policija. Ji vyks iki Naujųjų metų.

Tokiu būdu valdžia tikisi kovoti su išgėrusiais vairuotojais didžiųjų metų švenčių laikotarpiu. Žinoma, premija bus skiriama tik tuo atveju, jei pateikta informaciją bus pakankamai svari baudžiamaijai bylai iškelti.

„The Daily Telegraph” informuoja, kad pranešti apie neblaivų vairuotoją galima anonimiškai skambučiu interneto portalui „Crime stoppers” arba tiesiogiai policijai.

 

EuroPlius.com