Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Prezidentė ir Premjeras pasveikino Europos vicečempionais tapusius Lietuvos krepšininkus

23/09/2013

Taip pat skaitykite

Balbieriškio bažnyčios gaisre pražuvo apie 12 kultūros paveldo vertybių IKEA pradeda prekiauti saulės panelėmis Didžiojoje Britanijoje LRT - Lietuvą su pasauliu jungianti arterija JAV oficialiai prisiėmė atsakomybę už Awlaki nužudymą

Vilnius, rugsėjo 23 d. (BNS). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pasveikino Lietuvos krepšininkus, Europos vyrų krepšinio čempionate Slovėnijoje iškovojusius sidabro medalius.

"Lietuva - tarp stipriausių Europoje! Mūsų trispalvė vėl plevėsuoja krepšinio olimpo viršūnėje, o Jūs dar kartą įrodėte, kad kovodami kartu galite nugalėti net ir tuos, kurie atrodo neįveikiami. Dovanodami savo pergales Jūs ne tik tapote vienais iš stipriausių, bet ir suvienijote tautą. Viso pasaulio lietuvių širdys šias tris savaites plakė vienu ritmu", - sakė valstybės vadovė.

Prezidentės teigimu, Lietuvos krepšininkai padovanojo visiems dar vieną progą susikibti už rankų ir aukštai iškelti galvą, o sportininkų iškovotos pergalės mūsų šalies trispalvę pavertė čempionų ženklu.

Premjeras padėkojo Lietuvos vardą garsinusiems žaidėjams, treneriams, visam rinktinės štabui ir Lietuvos krepšinio federacijai.

"Nuoširdžiai sveikinu ir džiaugiuosi Jūsų pasiekimu kartu su visa tauta. Krepšinyje kiekvienas savo talentą ir pastangas deda vardan bendro tikslo - komandos pergalės. Todėl didžiuojamės tuo, kaip sutelktai Lietuvos krepšininkai žengė medalių link. Mūsų rinktinė gali būti pavyzdys visai tautai, taip aistringai sirgusiai ir palaikiusiai sportininkus", - sveikindamas krepšininkus sakė premjeras.

"Puikus pasirodymas šiose pirmenybėse sužadino visų mūsų, Lietuvos krepšinio sirgalių, viltis, kad panašios sėkmės galima tikėtis ir kitąmet Ispanijoje vyksiančiame pasaulio čempionate", - linkėdamas tolesnių pergalių sakė Ministras Pirmininkas, pats atidžiai stebėjęs krepšininkų kovas viso čempionato metu.

Sekmadienį Slovėnijoje pasibaigusių pirmenybių lemiamoje dvikovoje Lietuvos krepšininkai 66:80 (22:19, 12:31, 16:18, 16:12) pralaimėjo pirmą kartą Senojo žemyno čempione tapusiai Prancūzijos komandai.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt