Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Saudo Arabijoje Ramadanas prasidės trečiadienį

09/07/2013

Taip pat skaitykite

"Geležinė supermoteris" išgelbėjo skęstantį vyrą per taifūną Honkonge Buvęs JAV prezidentas Bushas siekia pagerinti savo įvaizdį nauju muziejumi Rusijos sporto žvaigždė Isinbajeva teigia buvusi "klaidingai suprasta" ir smerkia gėjų diskriminaciją Retas Kinijos pašto ženklas parduotas už 890 tūkst. dolerių

Rijadas, liepos 9 d. (AFP-BNS). Musulmonų pasninko mėnuo Ramadanas Saudo Arabijoje prasidės trečiadienį, remdamasis šios karalystės religine valdžia pirmadienį pareiškime paskelbė karališkasis ministrų kabinetas.

Šventasis Ramadano mėnuo, kai musulmonai pasninkauja nuo aušros iki sutemų ir stengiasi būti pamaldesni bei teikti daugiau labdaros, prasideda pasirodžius jauna č iai, o tai skirtingose šalyse nutinka skirtingu laiku.

Kitose arabų valstybėse, tarp jų - Jordanijoje, Kuveite, Katare ir Jemene, Ramadanas taip pat prasidės trečiadienį.

Ramadano metu musulmonų taip pat reikalaujama nuo aušros iki sutemų susilaikyti nuo skysčių gėrimo, rūkymo ir lytinių santykių. Šis pasninkas yra viena iš penkių pagrindinių islamo religinių pareigų.

Šis mėnuo musulmonams yra šventas, nes tradicija sako, kad jo metu pranašui Muhammadui (Muhamadui) Dievas apreiškė Koraną.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS