Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Saudo Arabijoje Ramadanas prasidės trečiadienį

09/07/2013

Taip pat skaitykite

Horoskopas besiruošiantiems atostogauti Cooperis ir Jacksonas laimėjo po du MTV kino apdovanojimus Guminiai batai su muzikos grotuvu Nesavanaudiškumas Bostono benamiui atsipirko

Rijadas, liepos 9 d. (AFP-BNS). Musulmonų pasninko mėnuo Ramadanas Saudo Arabijoje prasidės trečiadienį, remdamasis šios karalystės religine valdžia pirmadienį pareiškime paskelbė karališkasis ministrų kabinetas.

Šventasis Ramadano mėnuo, kai musulmonai pasninkauja nuo aušros iki sutemų ir stengiasi būti pamaldesni bei teikti daugiau labdaros, prasideda pasirodžius jauna č iai, o tai skirtingose šalyse nutinka skirtingu laiku.

Kitose arabų valstybėse, tarp jų - Jordanijoje, Kuveite, Katare ir Jemene, Ramadanas taip pat prasidės trečiadienį.

Ramadano metu musulmonų taip pat reikalaujama nuo aušros iki sutemų susilaikyti nuo skysčių gėrimo, rūkymo ir lytinių santykių. Šis pasninkas yra viena iš penkių pagrindinių islamo religinių pareigų.

Šis mėnuo musulmonams yra šventas, nes tradicija sako, kad jo metu pranašui Muhammadui (Muhamadui) Dievas apreiškė Koraną.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS