Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Sirijoje nuo minosvaidžių ugnies žuvo 12 Damasko universiteto studentų.

28/03/2013

Taip pat skaitykite

Indijoje dėl grupinio šveicarės išžaginimo šeši vyrai nuteisti kalėti iki gyvos galvos Irake per sprogimus prie policijos nuovados ir mokyklos žuvo 15 žmonių Rusijoje per sraigtasparnio katastrofą žuvo trys žmonės, tarp jų du britai Sharifas prisieks trečiai kadencijai Pakistano premjero poste

 

Sirijoje ketvirtadienį iš minosvaidžių apšaudytame Damasko universitete žuvo 12 studentu, pranešė valstybinė televizija, kaltindama sukilėlius, rengiančius atakas sostinės centre.

„Žuvusių studentų skaičius po Damasko universiteto Architektūros fakulteto atakos iš minosvaidžių išaugo iki 12“, – nurodyta televizijos pranešime, kuriame kaltinamai „teroristai“, kaip sukilėlius vadina valdančiojo režimo šalininkai.

Anksčiau televizijos stotis minėjo, jog per išpuolį kažkiek žmonių žuvo ir buvo sužeista.

„Nacionalinė studentų sąjunga smerkia bailų teroristų išpuolį, kuriuo taikyta į Damasko universiteto Architektūros fakultetą“, – pažymi televizija.

Valstybinė naujienų agentūra SANA, savo ruožtu, dar pranešė apie šešis sužeistus asmenis nuo „minosvaidžių ugnies, kuria taikyta į universiteto kavinę“.

Prezidento Bashar al-Assado režimą siekiantys nuversti sukilėliai šią savaitę dažniau iš minosvaidžių apšaudo Damasko centrinę dalį, kliūva ir Umajado aikštei, kurios pakraštyje yra ir valstybinė televizija.

Nevyriausybinė, Britanijoje įsteigta organizacija „Syrian Observatory for Human Rights“ (SOHR), remdamasi savais informacijos šaltiniais, anksčiau pranešė apie Damasko universiteto apšaudymą ir nurodė 10 žuvusiųjų.

Režimą palaikantis televizijos kanalas „Al-Ikhbariya“ rodė, kaip medikai teikia pagalbą sunkiai sužeistiems jaunuoliams, kai kurie jų buvo be sąmonės.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS