Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Sirijos premjeras liko gyvas per pasikėsinimą

29/04/2013

Taip pat skaitykite

Metinė infliacija Vietname gegužę buvo žemiausia per aštuonis mėnesius Kaire policijai vaikant Mursi šalininkus žuvo bent 250 žmonių, teigia Musulmonų brolija Pakistane vyksta demokratijos raidai svarbūs, bet smurto temdomi rinkimai JT generalinis sekretorius Ban Ki-moonas pasmerkė Libijos premjero pagrobimą

Damaskas, balandžio 29 d. (AFP-BNS). Sirijos premjeras Waelas al Halqi (Vailas Halkis) pirmadienį liko gyvas per pasikėsinimą, kai netoli jį vežusios automobilių kolonos Damaske buvo detonuota sprogmenų prikrauta mašina, pranešė valstybinė televizija.

"Teroristinis sprogdinimas Mezėje buvo mėginimas smogti ministro pirmininko kolonai, bet dr. Waelis al Halqi nenukentėjo", - sakoma televizijos pranešime.

Tuo tarpu Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi nevyriausybinė organizacija "Syrian Observatory for Human Rights" (SOHR) pranešė, kad užminuotas automobilis buvo susprogdintas Damasko rajone Mezėje, kai pro šalį važiavo premjerą vežanti kolona, o per tą išpuolį žuvo vienas iš W.al Halqi asmens sargybinių.

SOHR direktorius Rami Abdel Rahmanas (Ramis Abdel Rahmanas) sakė, kad W.al Halqi vairuotojas ir kitas asmens sargybinis per sprogimą buvo sužeisti.

Vienas įvykio vietoje esantis naujienų agentūros AFP fotografas nurodė, kad sprogimas sunaikino kelis automobilius, įskaitant vieną autobusą, kuris sudegė. Taip pat buvo išdaužyti langai netoliese stovėjusiuose automobiliuose.

Mezė yra prabangus rajonas vakarų Damaske, kuriame gyvena kai kurie aukšti Sirijos režimo pareigūnai.

W.al Halqi buvo paskirtas ministru pirmininku pernai rugpjūtį, kai jo pirmtakas Riadas Hijabas (Rijadas Hidžabas) perėjo į opozicijos pusę.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS