Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Specializuotos kreditų draudimo ir rizikos valdymo paslaugos – kaip niekada paklausios

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Islandija. Įdomiausi faktai apie geizerių šalį Pigesnės kavos teks palūkėti Berlyne netoli centrinės traukinių stoties rasta Antrojo pasaulinio karo laikų bomba Ukrainos protestuotojai nesitraukia iš Kijevo centrinės aikštės po įnirtingų susirėmimų su milicija

Kreditų draudimo rinka sėkmingai atsigauna po ekonominio nuosmukio. Tai rodo ir vienintelio specializuotas kreditų draudimo bei kreditų rizikos valdymo konsultacijas Baltijos ir Rytų Europos šalyse teikiančio „Kreditų draudimo brokerio“ (ICBA Baltic) 2012 m. veiklos rezultatai, kurie yra geriausi per visą bendrovės veiklos istoriją.

2012 m. „Kreditų draudimo brokerio“ pajamos siekė beveik 2 mln. litų, t.y. penktadaliu daugiau nei 2011 m.

Bendrovės kreditų draudimo įmokų skaičius viršijo 12 mln. litų – 2 mln. daugiau nei 2011 m.

Sutarčių, kurias pasirašant tarpininkavo bendrovė, skaičius per metus pakilo nuo 85 iki 113.

„Sėkmingi mūsų veiklos rezultatai rodo, kad rinkoje įprastinių draudimų brokerių teikiamų paslaugų nebepakanka ir klientai vis dažniau pageidauja specializuotų kreditų draudimo bei kreditų rizikos valdymo konsultacijų, – teigė bendrovės pardavimų ir rinkodaros direktorius Darius Klemka. – Prie gerėjančios situacijos kreditų draudimo rinkoje prisidėjo ir aktyvesni rinkoje pirmaujančių draudimo kompanijų, ypač „Atradius“ bei „Coface“ veiksmai. Šios draudimo kompanijos 2012 m. liberaliau žiūrėjo į prisiimamą riziką, klientams pasiūlė patrauklesnes kreditų draudimo sąlygas“.

2012 m. „Kreditų draudimo brokeris“ taip pat išlaikė ir sustiprino išsikovotas lyderio pozicijas Latvijos draudimo brokerių rinkoje. Kaimyninėje šalyje bendrovė pernai tarpininkavo pasirašant 16 kreditų draudimo sutarčių, o tai yra tris kartus daugiau nei 2011 m.

„Turime ištikimus, mūsų profesionalumą ir kuriamą pridėtinę vertę vertinančius klientus, kurių apdrausta apyvarta per 2012 m. viršijo 7,5 mlrd. litų. Siekėme ir toliau sieksime būti kuo arčiau klientų, užduoti reikiamus klausimus, tiksliai išsiaiškinti jų poreikius ir pateikti geriausiai lūkesčius atitinkančius sprendimus“, – pridūrė bendrovės pardavimų ir rinkodaros direktorius.

„Kreditų draudimo brokeris“ (ICBA Baltic) priklauso didžiausiai pasaulyje nepriklausomų profesionalių prekinių kreditų draudimo brokerių grupei – Tarptautiniam kreditų brokerių susivienijimui (ICBA), aptarnaujančiam daugiau nei 8000 klientų. „Kreditų draudimo brokeris“ specializuojasi kreditų draudime, organizuoja pirkėjų kreditavimo valdymo konsultacijas bei mokymus, diegia efektyvią pirkėjų kreditavimo sistemą, vertina pirkėjų kreditavimo riziką.

Bendrovė kartu su kitomis grupės įmonėmis teikia kreditines ataskaitas apie Lietuvos ir užsienio pirkėjus, konsultuoja prekybos finansavimo klausimais, padeda gauti aukštesnius kredito limitus iš kreditų draudimo kompanijų, teikia kreditų valdymo, skolų išieškojimo paslaugas.