Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Sveikindamas Janukovyčių Putinas pareiškė esąs pasirengęs stiprinti bendradarbiavimą

24/08/2013

Taip pat skaitykite

Kroatijoje vyksta referendumas dėl gėjų santuokų uždraudimo Kanų kino festivalio atidarymą trikdė lietus ir nedraugiška kritika "Alitalial" ėktuvas Romos oro uoste nuslydo nuo tūpimo tako Estijos premjeras savo poste dirba jau 3 tūkst. dienų

Maskva, rugpjūčio 24 d. ("Interfax"-BNS). Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasveikino Ukrainos prezidentą Viktorą Janukovyčių nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga, pranešė šeštadienį Kremliaus spaudos tarnyba.

"V.Putinas išreiškė pasirengimą ir toliau stiprinti abipus naudingą Rusijos ir Ukrainos bendradarbiavimą politinėje, ekonominėje ir humanitarinėje srityse, skatinti perspektyvius projektus ir dvišaliu pagrindu, ir Nepriklausomų Valstybių Sandraugos (NVS) mastu, Rusijos ir Ukrainos tautų interesais", - sakoma pranešime.

"Sveikinimo telegramoje Rusijos valstybės vadovas aukštai įvertino įvairiapusį Rusijos ir Ukrainos ryšių pobūdį, taip pat pažymėjo, kad neseniai buvę jo susitikimai su Ukrainos prezidentu Kijeve ir Sevastopolyje, dalyvavimas kartu 1025-ųjų Rusios krikšto metinių renginiuose, taip pat Rusijos karinio jūrų laivyno dienos bei Ukrainos laivyno dienos šventėse patvirtino daugelio amžių draugystės ir geros kaimynystės tradicijų neišardomumą", - nurodė spaudos tarnyba.

 

 

Ukrainos tapsmo europine valstybe procesas nebegrįžtamas, tvirtina Tymošenko

Kijevas, rugpjūčio 24 d. ("Interfax"-BNS). Ukraina turi įrodyti esanti verta būti Europos šeimoje, pareiškė Nepriklausomybės dienos proga buvusi šalies premjerė, partijos "Tėvynė" ("Batkivščyna") lyderė Julija Tymošenko.

"Susitarimo dėl asociacijos ir laisvosios prekybos zonos su Europos Sąjunga pasirašymas ir ratifikavimas taip pat yra rizikos zonoje - tai dar vienas istorinis išbandymas. Šiame kelyje mes nesame vieniši - turime draugų, kurie taip pat tiki Ukraina kartu su mumis. Mes turime įrodyti, kad esame verti būti Europos šeimoje. Į mus demokratinis pasaulis žvelgia su viltimi, su tikėjimu, kad mes verti geresnio likimo", - sakoma J.Tymošenko kreipimesi, paskelbtame šeštadienį jos tinklalapyje.

"Šiandien mes einame pro istoriją. Tai nėra lengvas romantiškas pasivaikščiojimas. Einame supančiotomis kojomis, su valdančiosios šeimos korupcija, su prekybos blokada šiauriniame pasienyje, su uzurpuota mūsų Krymo dalimi, su beprotišku priešinimusi mūsų europinėms perspektyvoms, su nepakeliamu skausmu sieloje, su sunkumais ir problemomis", - pažymėjo "Tėvynės" lyderė.

J.Tymošenko pabrėžė, kad ukrainiečiai eina į priekį, mokydamiesi atsakingumo už nepriklausomybę.

"Teigiamo mūsų jaunos europinės šalies tapsmo procesas jau nebegrįžtamas. Mums niekada nebuvo ir nebus lengva. Toks jau mūsų genetinis kodas, tokia istorija, toks likimas", - pažymėjo ji.

"Mes, kaip šalis, kaip nacija, jau susiformavome... Tai svarbiausia. Mūsų niekas neatšauks, neuždraus. Nepriklausomybės diena - tai ne politikų šventė, ne paradas ne lėktuvai virš Kreščiatiko ir ne bilbordai (skelbimų lentos) su pasveikinimais. Tai - visų ukrainietiškų sielių visame pasaulyje Vienybės diena. Turime savą žemę, savo kalbą, savo istoriją, savo didvyrius ir būtinai bus mūsų iškentėta ateitis", - pareiškė J.Tymošenko.

Viena iš 2004 metų "oranžinės revoliucijos" organizatorių J. Tymošenko 2011-ųjų spalį buvo nuteista kalėti septynerius metus, kai buvo pripažinta viršijusi savo įgaliojimus premjerės poste, derėdamasi dėl vieno dujų pirkimo kontrakto su Rusija.

Bausmę ji atlieka Kačanivskos pataisos kolonijoje Charkove.

 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Vladimiras Putinas Viktoras Janukovyčius Nepriklausomybės diena Ukraina