Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Prie Ukrainos sienos susisprogdino vyras su suklastotu pasu

04/10/2013

Taip pat skaitykite

Iš Eifelio bokšto dėl bombos pavojaus buvo evakuoti žmonės. Norvegijos premjero vairuojamame taksi automobilyje kai kuriems keleiviams buvo sumokėta Dėl streiko antrą dieną uždarytas Eiffelio bokštas Ukraina: Rusijos spaudimas skatina rinktis integraciją į ES

Kijevas, spalio 4 d. (AFP-BNS). Prie Ukrainos sienos su Rusija anksti penktadienį susisprogdino neatpažintas vyras, buvo sunkiai sužeisti du pareigūnai, kurie pastebėjo, kad jis turi suklastotą pasą, pranešė Ukrainos pasieniečiai.

Pasieniečiai sustabdė mikroautobusą su Moldovos registracijos numeriais, kuris į Ukrainą iš Rusijos įvažiavo per Bačevsko perėją, sakė Ukrainos sienų apsaugos tarnybos vado patarėjas Serhijus Astachovas.

Pasieniečiai tame mikroautobuse rado pasislėpusį penktą keleivį, kuris parodė "jam nepriklausantį" rusišką pasą, sakė S.Astachovas.

"Apklausiamas tas vyras susisprogdino nenustatytu sprogstamuoju užtaisu, - nurodė patarėjas. - Tas vyras žuvo, o du ukrainiečių pasieniečiai buvo paguldyti į ligoninę dėl rimtų sužeidimų".

Kodėl vyriškis netrukus po vidurnakčio susisprogdino, kol kas neaišku.

Bačevsko sienos perėja buvo uždaryta, kol vyksta tyrimas, visame Rusijos ir Ukrainos pasienyje paskelbta aukšto laipsnio parengtis, pranešė Rusijos žiniasklaida.

Ukrainos sienų apsaugos vadas Mykola Lytvynas penktadienį ryte atvyko į incidento vietą.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt