Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Prancūzijos ekonomikos atsigavimas prasidėjo, sako prezidentas

15/07/2013

Taip pat skaitykite

Kroatijoje vyksta referendumas dėl gėjų santuokų uždraudimo "Greenpeace" vadovas prašo susitikimo su Rusijos prezidentu Putinu po aktyvistų arešto Tyrimas: Lietuvoje senoliams geriau nei Lenkijoje ir Graikijoje, blogiau nei Latvijoje ir Estijoje Septynmetė Scarlett Gurr vairuoja nuosavą mini Ferrari

Paryžius, liepos 14 d. (AFP-BNS). Prancūzijos prezidentas Francois Hollandeas (Fransua Holandas) sekmadienį sakė, kad sunkumus išgyvenanti ir šiemet recesiją patyrusi šalies ekonomika pradėjo atsigauti.

"Ekonomikos atsigavimas yra čia", - sakė jis per Bastilijos paėmimo dienos interviu pagrindinėms televizijoms. Prezidentas pridūrė, kad pramoninė gamyba atsigauna, be to, kiek padidėjo vartojimas.

Prancūzijai grumiantis su rekordiškai dideliu nedarbu ir bandant suvaldyti biudžeto deficitą, F.Hollandeas negalėjo atmesti mokesčių didinimo galimybės.

"Mokesčius didinsiu tik jei bus būtina, idealiu (atveju) - kaip įmanoma mažiau", - sakė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS