Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Turtingiausia Ispanijos moteris mirė būdama 69 metų

16/08/2013

Taip pat skaitykite

Pirmosios Lenkijoje veido transplantacijos pacientas išrašytas iš ligoninės Parolimpinis bėgikas Pistorius dėl savo draugės nužudymo bus teisiamas 2014-ųjų kovą Į Valdovų rūmus atgabenti du XVI amžiaus gobelenai AAA Baltic Service Company: apmokestinamų laikmenų ir įrenginių su įrašymo funkcija sąrašą kiekviena ES valstybė gali pasitvirtinti pati

Madridas, rugpjūčio 16 d. (AFP-BNS). Viena iš pasaulinio mados prekinio ženklo "Zara" įkūrėjų ir turtingiausia Ispanijos moteris Rosalia Mera (Rosalija Mera) mirė būdama 69 metų, kai ją ištiko insultas Balearų saloje Menorkoje.

R.Mera buvo išskraidinta į privačią San Rafaelio ligoninę Ispanijos šiauriniame Korunos mieste, kur ji mirė ketvirtadienio vakarą, pranešė vienas ligoninės šaltinis. Verslo magnatė atostogavo Menorkoje su savo dukra Sandra.

6,1 mlrd. JAV dolerių (15,8 mlrd. litų) turtą valdžiusi R.Mera, kuri šių metų žurnalo "Forbes" pasaulio milijardierių sąraše užėmė 195-ą vietą, taip pat apibūdinama kaip turtingiausia pati savo kapitalą susikrovusi moteris pasaulyje.

R.Mera metė mokyklą būdama 11 metų ir pradėjo dirbti siuvėja būdama 13 metų. Ji įkūrė tekstilės milžinę "Inditex" su savo vyru Amancio Ortega (Amansiju Ortega), su kuriuo vėliau išsiskyrė.

"Forbes" sąraše A.Ortega įvardijamas trečiuoju turtingiausiu pasaulyje žmogumi - jo turtas vertinamas 57 mlrd. dolerių (147,6 mlrd. litų).

Be "Zara", "Inditex" grupė taip pat valdo kelis kitus sėkmingus tarptautinius prekinius ženklus, įskaitant "Massimo Dutti" ir "Pull and Bear".

R.Mera paliko "Inditex" valdybą 2004 metais, bet buvo pasilikusi 5,05 proc. šios bendrovės akcijų, teigia konservatyvios pakraipos Ispanijos dienraštis ABC. Ji taip pat valdė 30,6 proc. viešbučių tinklo "Room Mate" akcijų.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Zara Rosalia Mera Madridas