Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

UAB „SC Baltic Media“ buvusiam akcininkui pardavė „Top Gear“ žurnalą leidžiančią įmonę

11/09/2013

Taip pat skaitykite

Rusija kitą savaitę gali sustabdyti pieno produktų importą iš Lietuvos JAV ir jų sąjungininkai ruošiasi potencialiam kariniam smūgiui Sirijoje IKEA pradeda prekiauti saulės panelėmis Didžiojoje Britanijoje 2100 metais pasaulyje gyvens 10,9 mlrd. žmonių, prognozuoja JT

UAB „SC Baltic Media“ sėkmingai pabaigė bendrovės „TG Media“, leidžiančios žurnalą „Top Gear“ Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, pardavimo sandorį. Šią bendrovę įsigijo vienas iš buvusių UAB „SC Baltic Media“ akcininkų, UAB „ON Media“.

„Toks žingsnis turėtų dar labiau sustiprinti sėkmingai ir darniai veikiančios mūsų bendrovės pozicijas tose srityse, kuriose ji yra viena stipriausių ir sėkmingiausių. Galima sakyti, kad sprendimas parduoti žurnalą „Top Gear“ leidžiančią bendrovę yra nuoseklus sprendimo optimizuoti mūsų įmonės veiklą ir koncentruotis į energetikos bei finansų paslaugų sritis įgyvendinimo etapas. Džiaugiamės, kad sėkmingus žurnalus įsigijo bendrovė, kuri tęs pradėtus darbus ir toliau plėtos geriausias šios srities žiniasklaidos tradicijas. ", - sako UAB „Scaent Baltic“, valdančios kompaniją UAB „SC Baltic Media“ valdybos pirmininkas Magnus Astrom (Magnusas Astromas).

„ON Media“ valdo kontrolinius akcijų paketus dienraščių „Kauno diena“, Klaipėda“, „Sekundė“, savaitraščių „Vilniaus diena“ ir „Panevėžio balsas“.