Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaStilius

Vilniuje prasideda jubiliejinė "Mados infekcija"

22/03/2013

Taip pat skaitykite

Kristina Goes West: "siuvama made in Lithuania etiketė visada taip maloniai paglosto širdį" Naujausios vestuvinės mados tendencijos Kirpėja Vaida Urbaitė: „Lietuva jau nebe namai, o Anglija jais dar netapo" Aistros pagal Feng Shui

Vilnius, kovo 22 d. (BNS). Penktadienį Vilniuje prasideda jubiliejinis penkioliktasis mados festivalis "Mados infekcija".

Per abi festivalio dienas iš viso bus parodyta 15 kolekcijų, o kartu su lietuviais savo kūrybą pristatys ir dizaineriai iš Vokietijos, Danijos, Rusijos.

Šiemetinį mados renginį jo organizatoriai pasitinka festivalio plakatuose ir vaizdo klipe simboliškai užsidengę akis. "Mados infekcijos" idėjinė vadė,dizainerė Sandra Straukaitė sako, kad madą reikia ne tik matyti, bet ir jausti, todėl kartais ne tik galima, bet ir reikia užsimerkti.

Dar vienas išskirtinumas - kad festivalyje itin gausu bus vyriškos mados. Maždaug pusė visų kolekcijų šiemet skirtos vyrams.

Vyrams skirtą rudens-žiemos sezono kolekciją parengė dizainerė Lilija Larionova. Vyrams skirti ir dizainerio iš Danijos Asgero Juelio Larseno drabužiai bei naujausia Sandros Straukaitės kolekcija. Su eksperimentine džinsų kolekcija į festivalio gerbėjus vyrus nusitaikė dizainerių išVokietijos duetas "Balagans".

Mišrias - vyrams ir moterims skirtas kolekcijas ant "Mados infekcijos" podiumo pristatys Egidijus Sidaras ir mados namai "Cantas", išskirtinai tik iš natūralaus lino kuriantis ir po pertraukos į festivalį grįžtantis Giedrius Šarkauskas, iš "Injekcijos" ant "Mados infekcijos" podiumo patekę jaunieji dizaineriai.

Moteriškos mados gerbėjoms kolekcijas ruošia "Mados infekcijos" senbuvės Laura Dailidėnienė, Eglė Žiemytė ir Lina Gudanavičiūtė, dizainerės Diana Paukštytė ir Ieva Daugirdaitė bei festivalio naujokė Eva Baliul, galimybęparodyti savo darbus ant "Mados infekcijos" podiumo pernai iškovojusi "Injekcijos" konkurse. Moterims skirta ir Norvegijoje su šeima gyvenančios bei šioje šalyje kuriančios lietuvės Kristinos Vikoren kolekcija.

1999-aisiais startavusi " Mados infekcija" per keturiolika metų tapo ryškiausiu kasmetiniu mados įvykiu Lietuvoje. Festivalį devintą kartą išeilės organizuoja renginių agentūra "Sick Service" kartu su Šiuolaikiniu meno centru.

 bns.lt, - Lietuvos naujienų skyrius