Muzikantai

PradžiaDomino

„Pasaulis X“: Jurijus Smoriginas stiprybės ieško astrologijoje ir kortose

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Paryžiuje vagis su grandininiu pjūklu nupjovė Karaliaus Saulės dramblio iltį Sensacinga milijardo dolerių vertės dovana "transformavo" Niujorko Metropoliteno muziejų Paryžiaus aukcione parduotos šventosios indėnų hopių kaukės, peržengus teisines kliūtis Kanadiečio laiškas butelyje atkeliavo po 28 metų

 LNK laidoje „Pasaulis X“ viešai žinomas ekscentriškasis šalies choreografas Jurijus Smoriginas pirmą kartą prabils apie dramatišką savo vaikystę, kurios prisiminimai kupini šiurpių įvykių: tėvo smurto prieš mamą ir tragiškos jo gyvenimo atomazgos kilpoje.

 „Būdamas vos septynerių, mačiau, kaip tėvas kabojo pasikabinęs ant virvės, kaip mama jį bandė gaivinti, prisimenu, kaip mano bendraamžiai draugai gąsdino mirusio tėvo šmėkla“, – šį antradienį 20.15 val. LNK laidoje „Pasaulis X“ atviraus Jurijus Smoriginas, kuris vaikystėje bijojo tamsos ir jos šešėlių.

Tokia liūdna iš  vaikystės atkeliavusi visai nevaikiškoms jėgoms likimo siųsta patirtis davė visai kitokią  gyvenimo ir pasaulio suvokimo prasmę. Mistifikuotas Jurijaus Smorigino gyvenimas kupinas susitikimų su likimo pranašautojais, kurie, beje, buvo labai įžvalgūs dėl šio žinomo vyro ateities. Buvo metas, kai jis visais gyvenimo klausimais be paliovos nuolat kreipdavosi į asmeninę šeimos būrėją kortomis, mamos draugę Onutę. Sunkiausiais gyvenimo momentais tai buvo pirmasis Jurijaus Smorigino psichologinis ramstis. Ponas Jurijus neslepia, kad itin tiki astrologija ir išduoda paslaptį, kaip jį patį veikia dangaus kūnai, o ypač Mėnulio pilnatis.