PradžiaKitos sporto šakos

"Cowboy Jamboreekroso" varžybose JAV Monika Juodeškaitė užėmė antrąją vietą

30/09/2013

Taip pat skaitykite

Tomas Stankevičius ir Vladimiras Popovas tapo tarptautinio Dano Pozniako vardo bokso turnyro nugalėtojais Ieva Serapinaitė - Europos jaunių šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių merginų varžybų lyderė Portugalijoje prasidėjo baidarių ir kanojų irklavimo Europos čempionatas Aidis Kruopis daugiadienių dviratininkų lenktynių Olandijoje pirmajame etape finišavo 30-as

Stilvoteris, rugsėjo 29 d. (BNS). Šeštadienį Oklahomos valstijoje (JAV) jau 77-ą kartą buvo surengtos "Cowboy Jamboree" kroso varžybos.

Sėkmingai merginų grupėje startavo Oklahomos valstybinam universitetui atstovaujanti Monika Juodeškaitė. Ji 5 km nubėgo per 17 minučių 30,76 sekundės ir užėmė antrąją vietą.

Nugalėtoja tapo amerikietė Cally Macumber (17 min. 22,26 sek.), o trečiąją vietą užėmė australė Melanie Townsend (17:47,74).

Kita Oklahomos valstybinio universiteto atstovė Gintarė Zenkevičiūtė (18:33,73) liko aštuoniolikta tarp 97-ių dalyvių.

Komandinėse varžybose abi lietuvės kartu su Oklahomos valstybinio universiteto merginomis tapo nugalėtojomis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.