Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

"Cowboy Jamboreekroso" varžybose JAV Monika Juodeškaitė užėmė antrąją vietą

30/09/2013

Taip pat skaitykite

Orientacininkas Tomas Kuzminskis tapo pasaulio kurčiųjų žaidynių Bulgarijos sostinėje čempionu Aistis Liaugminas bei Matas Indriusevičius - graikų-romėnų jaunučių imtynių turnyro Lenkijoje nugalėtojai Brigita Virbalytė - pirmojo Tarptautinio sportinio ėjimo turo moterų varžybų nugalėtoja Sportinės gimnastikos pasaulio taurės etapo Kroatijoje varžybose Rokas Guščinas buvo šeštas pratimuose ant lygiagrečių

Stilvoteris, rugsėjo 29 d. (BNS). Šeštadienį Oklahomos valstijoje (JAV) jau 77-ą kartą buvo surengtos "Cowboy Jamboree" kroso varžybos.

Sėkmingai merginų grupėje startavo Oklahomos valstybinam universitetui atstovaujanti Monika Juodeškaitė. Ji 5 km nubėgo per 17 minučių 30,76 sekundės ir užėmė antrąją vietą.

Nugalėtoja tapo amerikietė Cally Macumber (17 min. 22,26 sek.), o trečiąją vietą užėmė australė Melanie Townsend (17:47,74).

Kita Oklahomos valstybinio universiteto atstovė Gintarė Zenkevičiūtė (18:33,73) liko aštuoniolikta tarp 97-ių dalyvių.

Komandinėse varžybose abi lietuvės kartu su Oklahomos valstybinio universiteto merginomis tapo nugalėtojomis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.