PradžiaKitos sporto šakos

"Cowboy Jamboreekroso" varžybose JAV Monika Juodeškaitė užėmė antrąją vietą

30/09/2013

Taip pat skaitykite

Malaizijos sostinėje prasidėjo ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras Studijas LSU baigė 570 studentų Lietuvos imtynių komanda tarptautiniame turnyre Estijoje užėmė antrą vietą BNS LLAF pradėjo geriausių 2013 metų Lietuvos lengvaatlečių rinkimus

Stilvoteris, rugsėjo 29 d. (BNS). Šeštadienį Oklahomos valstijoje (JAV) jau 77-ą kartą buvo surengtos "Cowboy Jamboree" kroso varžybos.

Sėkmingai merginų grupėje startavo Oklahomos valstybinam universitetui atstovaujanti Monika Juodeškaitė. Ji 5 km nubėgo per 17 minučių 30,76 sekundės ir užėmė antrąją vietą.

Nugalėtoja tapo amerikietė Cally Macumber (17 min. 22,26 sek.), o trečiąją vietą užėmė australė Melanie Townsend (17:47,74).

Kita Oklahomos valstybinio universiteto atstovė Gintarė Zenkevičiūtė (18:33,73) liko aštuoniolikta tarp 97-ių dalyvių.

Komandinėse varžybose abi lietuvės kartu su Oklahomos valstybinio universiteto merginomis tapo nugalėtojomis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.