Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Angelos Merkel vėliavos spalvų vėrinys jau turi savo paskyrą "Twitter"

03/09/2013

Taip pat skaitykite

Airijos ūkis 2012 metais priaugo 0,9 proc. Ivanišvilis ruošiasi trauktis iš politikos, kai tik pasitrauks dabartinis Gruzijos prezidentas Lietuva turi realias galimybes įstoti į euro zoną - TVF Vidurio Europos ministrai perspėja Britaniją dėl migrantų teisių

Berlynas, rugsėjo 3 d. (AFP-BNS). Vokietijos vėliavos spalvų vėrinys, kuriuo per televizijos debatus buvo pasipuošusi kanclerė Angela Merkel, jau turi savo paskyrą "Twitter", kur skelbiami satyriniai komentarai.

Daug metų vokiečiai drovisi viešai demonstruoti savo vėliavą - dėl nacionalistinių asociacijų ir fašistinės praeities atgarsių.

Tad išdidus A.Merkel gestas neliko nepastebėtas 17 mln. žiūrovų, sekmadienį stebėjusių jos vienintelius politinius debatus su varžovu rugsėjo 22-ąją įvyksiančiuose rinkimuose, socialdemokratu Peeru Steinbrueckiu (Peru Šteinbriuku).

Pirmadienį A.Merkel pademonstruoti "Vokietijos karoliai" jau turėjo savo parodijų paskyrą "Twitter" @schlandkette, kurioje jau apsilankė daugiau kaip 7,5 tūkst. "sekėjų".

"Ar tikrai norit, kad ji dar ketverius metus kabotų jums ant kaklo? Tikėkit manim, kaip jos vėrinys aš žinau, apie ką kalbu", - buvo rašoma vienoje žinutėje.

"Mano didžiulė sėkmė iš tikrųjų yra tik virtinė nelaimingų aplinkybių", - buvo rašoma kitoje.

Tas vėrinys iš auksinės, raudonos ir juodos spalvų karolių yra pagal užsakymą pagamintas papuošalas, priklausantis kanclerei jau 10 metų, vokiečių naujienų agentūrai DPA sakė juvelyrė Ulrike Weyrich (Ulrikė Veirich).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

EuropaPasaulis