Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Apie siuntinius

04/12/2013

Taip pat skaitykite

Britų ministras pirmininkas išgyveno balsavimą dėl gėjų santuokų Dešimtajame Vilniaus dokumentinių filmų festivalyje - skaitmenizuota ryškiausia lietuvių dokumentika Rusijos islamistų kovotojų lyderis ragina rengti atakas prieš Sočio žiemos olimpiadą Šiaurės Korėja "čiuožinėja arti pavojingos linijos", sako Pentagono vadovas

Anglijoje prasidėjo prieššventinė euforija: gatvėse įsižiebė kalėdinės šviesos, o parduotuvių vitrinas papuošė ryškių spalvų dovanos. Bet ką daryti, jei šių dovanų gavėjai gyvena toli nuo mūsų?

Valentinas Lukoševičius, įmonės “Valentin” įkūrėjas, užsiimantis sunkiųjų krovinių bei siuntinių pervežimais į Baltijos šalis pasidalino savo patarimais su "EuroPlius".

Daugelis mūsų skaitytojų jau pakuoja dovanas savo draugams bei artimiesiems likusiems gimtinėje. Siųsti dovanas paštu yra brangu ir ne visada patikima, bet naudotis pervežėjų paslaugomis taip pat rizikinga. Kuo pasikliauti?

Pati geriausia garantija – pastovumas. Labai yra svarbu, kad šis verslas būtų įregistruotas JK bei turėtų anglišką bei europietišką draudimą. Geriausia, jei nurodytas išankstinis pervežimo laikas. Žinoma, šiame versle yra kainų skirtumas, tačiau vieni dirba legaliai, o kiti – deja ne. Pasitaiko atvejų, kai paduodamas skelbimas, surenkami siuntiniai, paimamas išankstinis apmokėjimas, siuntiniai – ir pervežėjai dingsta, lieka tik telefono numeris, kuris lengvai gali būti pakeistas į naująjį.

Ką Jūs galėtumėte pasiūlyti mūsų skaitytojams, kurie ruošiasi siųsti siuntinius?

Patikrinkite kiekvieną įmonę su kuria siunčiate savo daiktus. Žinoma,  būna vėlavimų, nuo jų niekas nėra apdraustas. Pilną atsakomybę už siuntinį neša vežėjas ir Jums visai nereikėtų teirautis “O Jūs tikrai jį pristatysite?”. Siuntinio praradimo atveju žala turi būti atlyginta. Jeigu kompanija tvirtai laikosi rinkoje, tai reiškia ir  jų paslaugos negali būti beveik nemokamos. Jeigu kaina už paslaugą yra įtartinai žema – reiškia, žmogus nemoka mokesčių, draudimo arba algos darbuotojams. Reikia žinoti ir tai, jog kiekvienas vežėjas privalo turėti vizitinę kortelę su bent dviem kontaktiniais telefono numeriais. Taip pat Jūs turite teisę paprašyti Jums išrašyti čekį, o apmokėjimą rekomenduotume Jums daryti banko pavedimu.

Pervežimų sferoje egzistuoja stipri konkurencija, tačiau Jūsų įmonė laikosi rinkoje jau penkerius metus. Kokia šios sėkmės paslaptis?

Be konkurentų neįdomu. Aš gerbiu tuos, kurie sugalvoja kažką savito, bet daugiausia mano verslas kenčia ne dėl konkurentų, bet dėl sukčių, kurie ypač suaktyvėja  vasarą bei prieš Kalėdas. Nukentėję nuo sukčių žmonės, liaujasi pasitikėdami kitais vežėjais.

Tuo tarpu mano paslaugos pagrįstos pelnytu pasitikėjimu. Pirmaisiais metais aš neturėjau daug klientų, tad tikrai truko ilgą laiką pelnyti savąjį vardą. Mano įmonė veža siuntinius  iš Anglijos, Škotijos, Airijos į Lietuvą, Estiją, Latviją ir atgal. Paskutinis siuntinių priėmimo punktas yra 1000 km nuo Londono. Pervežame viską, išskyrus žmones: siuntinius, baldus, kelionines rankines, televizorius, dviračius.  Važiuojame du  kartus per mėnesį. Krovinių apimtis neribota. Klientų mes turime nemažai visoje JK, tad labai norėčiau padėkoti Jiems visiems už pasitikėjimą ir už tai, kad Jie bendradarbiauja su mumis visiems sunkiu metu. Taip pat norėčiau palinkėti visiems “EuroPlius” skaitytojams sveikatos, laimės bei būti geriems vieni kitiems. Nepamirškite savo draugų,  artimųjų ir žinoma, siųskite savo dovanas, kurios Juos labai nudžiugins.

Detalesnė informacija apie “Valentin” teikiamas paslaugas gausite paskambinę telefonų numeriais: 07853358636 ir 07983030496, arba interneto svetainėje www.dostavka.co.uk

EuroPlius.com