Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Atleistas "Maxima Latvija" valdybos pirmininkas G.Jasinskas

29/11/2013

Taip pat skaitykite

Somalyje nušauta žurnalistė Papua Naujojoje Gvinėjoje nužudytas "Juodojo Jėzaus" kanibalizmo kulto lyderis Didžioji Britanija rizikuoja tapti prostitučių ir sutenerių magnetu Tornadui nubloškus JAV orų televizijos automobilį nukentėjo vienas žmogus

Vilnius, lapkričio 28 d. (BNS). "Maxima Latvija" valdybos pirmininkas Gintaras Jasinskas atleidžiamas iš pareigų dėl nederamai pareikštos nuomonės apie tragediją Latvijoje, ketvirtadienio vakarą pranešė "Maxima Grupė".

Ankščiau, Lietuvos kapitalo mažmeninės prekybos bendrovės "Maxima", kurios vieno prekybos centro griūtis Rygoje pareikalavo 54 žmonių gyvybių, valdybos narys Gintaras Jasinskas teigė neketinantis atsistatydinti iš savo posto.

Šios bendrovės ketvirtadienį Latvijos sostinėje surengtoje spaudos konferencijoje, atsakydamas į žurnalistų klausimą, ar neketina atsistatydinti, G.Jasinskas, kuris yra "Maxima" prekybos tinklo Latvijoje vadovas, atsakė: "Kodėl? Atsistatydina tie, kurie jaučiasi kalti. Aš galiu žiūrėti žmonėms į akis."

Jis pridūrė esantis įsitikinęs, kad bendrovės darbuotojai nelaimės metu padarė viską, ką galėjo. G.Jasinskas pabrėžė, kad "Maxima" administracija teikia pagalbą nukentėjusiems dėl tos tragedijos.

Pasak jo, prekybos tinklas jaučia moralinę atsakomybę dėl savo darbuotojų ir pirkėjų, kurie žuvo įgriuvus stogui prekybos centre, esančiame Rygos vakariniame Zuolitūdės rajone.

Latvijos premjeras Valdis Dombrovskis trečiadienį pranešė, kad priima politinę atsakomybę už daugiausiai aukų po šalies nepriklausomybės atkūrimo pareikalavusią tragediją ir atsistatydina.

"Atsižvelgiant į Zuolitūdės tragediją ir visas su ja susijusias aplinkybes, būtina vyriausybė, kurią palaikytų parlamento dauguma ir kuri galėtų išspręsti šalyje susiklosčiusią situaciją, ir aš skelbiu apie savo atsistatydinimą iš premjero posto, prisiimdamas politinę atsakomybę už šią tragediją", - pareiškė premjeras.

Rygos vakariniame rajone esančio prekybos centro "Maxima" stogas įgriuvo lapkričio 21 dienos vakarą. Per tragišką incidentą žuvo iš viso 54 žmonės, tarp jų trys gelbėtojai, o dar dešimtys žmonių buvo sužeisti.

 

BNS informacija

Nuotrauka: rekvizitai.vz.lt