Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

I.Staškevičius: "Maximos" krizėje imtis veiksmų pavėluota bent savaitę

02/12/2013

Taip pat skaitykite

Kolumbijoje sudužus kokamedžių plantaciją naikinusiam lėktuvui žuvo amerikietis pilotas Dauguma gyventojų mano, kad mokesčiai Lietuvoje per dideli Lietuvos bankroto rizika mažėja Japonijos užsienio prekybos deficitas rugpjūtį išaugo ketvirtadaliu

Vilnius, gruodžio 2 d. (BNS). Prekybos tinklą "Maxima" valdančios bendrovės "Vilniaus prekyba" suburtos grupės, kuri koordinuos pagalbą nukentėjusiems per tragediją Rygoje, bendravimą su institucijomis, informacijos teikimą visuomenei, vadovas - "Maxima Group" valdybos narys Ignas Staškevičius sako, kad bent savaitę pavėluota imtis tokių veiksmų.

"Tačiau krizė vis dar tęsiasi. Bendraudamas su "Maximos" darbuotojais gerai tai suprantu. Manau, tai gali patvirtinti bet kuris Latvijos žmogus, o ir Lietuvoje visi suvokia, kad tai nėra nelaimė, kai per savaitę viskas paaiškėja ir visi nusiramina", - Lietuvos rytui" sakė I.Staškevičius.

"Pradėsiu bendrauti su "Maxima Latvija" vadovais, kitais darbuotojais. Kol kas nežinau savo prioritetų, tačiau viską reikės spręsti greitai", - sakė jis.

Prašymą suvaldyti sumaištį I.Staškevičius išgirdo iš "Vilniaus prekybos" vadovės Jolantos Bivainytės.

Grupėje jau dirba specialistai iš technikos skyriaus, konsultantai iš "Maximos" grupės.

 

BNS informacija