Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Avarijos ištiktoje Fukušimos elektrinėje išleistos keturios tonos radioaktyvaus vandens

01/10/2013

Taip pat skaitykite

Sharifas prisieks trečiai kadencijai Pakistano premjero poste Kipras atidėjo debatus dėl prieštaringai vertinamos ESfinansinės pagalbos Musulmonai Ramadano pabaigą švenčia maldomis ir vaišėmis Ankaroje policija vėl vaikė demonstrantus ašarinėmis dujomis

Tokijas, spalio 1 d. (AFP-BNS). Avarijos ištiktą Fukušimos atominę jėgainę valdanti bendrovė antradienį pranešė, kad jos darbuotojai išliejo keturias tonas radioaktyvaus vandens, kuris tikriausiai užterš gruntą ir gruntinius vandenis.

Darbuotojai išpumpavo lietaus vandenį, kuris buvo susikaupęs išbetonuotame griovyje, į tuščią 12 tonų talpos rezervuarą, kuris buvo įrengtas ant atviro grunto, nurodė bendrovės "Tokyo Electric Power Co." (TEPCO) atstovas.

"Darbuotojų brigada įjungė siurblį apie 10 val. 40 min. vietos (4 val. 40 min. Lietuvos) laiku. Apie 11 val. 50 min. (5 val. 50 min.) jie pastebėjo, kad vanduo liejasi pro angą rezervuaro viršuje", - aiškino atstovas.

TEPCO pranešė, kad galėjo išsilieti apie keturios tonos surinkto lietaus vandens. Jo užterštumo lygis neaiškus, pridūrė atstovas, tačiau nemanoma, kad vanduo buvo smarkiai užterštas.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt